Gry

Ogromny sukces Modern Warfare 2 DLC

przeczytasz w 1 min.

Firma Microsoft pochwaliła się dziś znakomitymi wynikami sprzedaży pierwszego oficjalnego dodatku do bestsellerowego Call of Duty: Modern Warfare 2. Najwyraźniej fanom gry nie przeszkodziła nawet jego wygórowana cena.

Zgodnie z ujawnionymi dziś danymi najnowsze DLC do Modern Warfare 2 noszące tytuł Stimulus Package w ciągu pierwszych 24 godzin od momentu jego premiery w usłudze Xbox Live pobrane zostało ponad milion razy. Co więcej, pomimo początkowych kontrowersji związanych z wysoką ceną tego dodatku (1200 punktów MS co stanowi równowartość ok 15$) jego sprzedaż utrzymała się na wysokim poziomie osiągając po tygodniu pułap ponad 2,5 miliona pobrań.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę imponujący wynik zważywszy na fakt co daje graczom nowe "dziełko" studia Infinity Ward. Stimulus Package zawiera bowiem jedynie 5 dodatkowych map dla trybu multiplayer, z czego 2 z nich - Overgrown i Crash znane są już z poprzedniej odsłony serii. No cóż, taka jest najwyraźniej potęga tej marki.

Źródło: VG247.com

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  _nick_
  0
  To jest nie do pomyślenia, żeby za dodatkowe mapy do gry brać kasę...

  Jeszcze lepsze jest to, że ludzie je kupują :o
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   bez komentarza to pozostawię widać casuale się jeszcze nie nauczyli
   • avatar
    smatryk
    0
    OMG! Jak mawia mój mało słowny przyjaciel ...
    • avatar
     XaRaDaS
     0
     Jezu trzeba być naprawdę zapaleńcem, żeby po pierwsze kupić tego gniota, a potem dopłacać za mapki. Gdzie te czasy się podziały, gdy sami gracze robili mapki do gier i były darmowe ?? Jedynie dla niektórych studiów liczy się tylko kasa i chyba prym wiodą Infinity i Ubi.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      15$ za 5 map ? Hahaha
      Za czasów CoD i CoD United Offensive nie do pomyślenia coś takiego by było. Samemu się mapki robiło i nie sądzę,żeby były dużo gorsze od tych płatnych teraz.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ci to mają nasrane...
       • avatar
        Grzesiek1010
        0
        mogę dać 19,99 zł więcej nawet nie ma opcji...
        • avatar
         Darxis
         0
         Jak włączyłem BFBC2 multi to mi sie odechciało wracać do MW2
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          I pomyśleć ,że istnieją na tym świecie jeszcze tacy idioci jak Ja którzy za darmo tworzą mapki do GoWa albo Unreala III ,Crysis Sandbox2 też niezły do tego jest :D