Mobile

Orange Flex - elastyczna oferta w aplikacji na smartfonie

przeczytasz w 2 min.

Zainteresowani Orange Flex otrzymują do wyboru aż 10 planów, ich ceny zaczynają się od 31 zł, a kończą na 80 zł miesięcznie. Operator stawia tu przede wszystkim na wygodę użytkowników chcąc zapewnić im jak największą swobodę.

Operatorzy bardzo regularnie kuszą klientów nowymi ofertami. Tym razem robi to Orange, które wprowadza Orange Flex określane mianem prawdziwie elastycznej oferty w aplikacji na smartfonie. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Orange Flex - co to jest?

„Dziś wraz z Orange Flex wprowadzamy na rynek zupełnie nową ideę: w pełni cyfrowe doświadczenie, »operatora w aplikacji«, który umożliwia klientom dopasowanie ich planu komórkowego z poziomu smartfona, a potem łatwą zmianę pakietów zależnie od potrzeb, bez zobowiązań. To w pełni cyfrowy, współdziałający z eSIM i elastyczny sposób na korzystanie z usług mobilnych i rozrywki. A to dopiero początek naszej rewolucji.” – Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska

Korzystanie z Orange Flex wiąże się z koniecznością pobrania dedykowanej aplikacji z App Store lub Google Play i zarejestrowania się (obejmującą weryfikację tożsamości poprzez zdjęcie swojego dokumentu tożsamości oraz selfie). Oczywiście trzeba też dodać w aplikacji kartę płatniczą, z której będą pobierane płatności.

Karta SIM jest bezpłatna (można korzystać z eSIM), a po jej otrzymaniu sama aktywacja wybranego planu nie powinna zająć więcej niż 5 minut. Swoje wątpliwości można rozwiewać na całodobowym czacie w aplikacji.

Orange Flex cennik

Zainteresowani Orange Flex otrzymują do wyboru aż 10 planów. Co ważne, w każdym można liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz na korzystanie z portali społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber) bez zużycia transferu danych.

Opłata za plan w okresie rozliczeniowym (miesiąc)Pakiet GB do wykorzystania w PolscePakiet GB do wykorzystania w roamingu UE
31 zł6 GB2,59 GB
33 zł8 GB2,76 GB
35 zł10 GB2,93 GB
37 zł12 GB3,09 GB
39 zł14 GB3,26 GB
40 zł20 GB3,34 GB
50 zł50 GB4,18 GB
60 zł60 GB5,01 GB
70 zł70 GB5,85 GB
80 zł100 GB6,68 GB

Plan można zmieniać na wyższy lub niższy bez dodatkowych opłat, nawet co miesiąc. Przewidziano również opcję dokupienia dodatkowych GB - 1 GB za 3 zł, 5 GB za 10 zł lub 10 GB za 15 zł.

Dochodzą do tego jeszcze pakiety Music Pass na Tidal, Deezer, Apple Music, Spotify, Amazon Music i Polskie Radio oraz Video Pass na YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go. Pierwszy kosztuje 5 zł miesięcznie, a drugi 5 zł dziennie, 10 zł tygodniowo lub 20 zł miesięcznie.

Z okazji Orange Warsaw Festival, Open’er Festival powered by Orange i Kraków Live Festival, Music Pass w Orange Flex jest dostępny za darmo. Po aktywacji między 10 maja a 17 sierpnia można cieszyć się nim przez kolejnych 100 dni.

Źródło: orange

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  losiaczek1
  4
  Rzeczywiście bardzo atrakcyjna oferta. Ja mam obecnie wszystko bez limitu i 20 Gb internetu za 30 zł. Oczywiście u innego operatora. Z Orange mam światłowód 300, chodzi tragicznie kilka razy na dzień są mikro-przerwy, które przerywają ściąganie a o pingach i routingu lepiej nie mówić. Szybkość potrafi nagle spaść z 300 do 30. A funbox to raczej śmieszne pudełko a nie router po podłączeniu trzech urządzeń po WiFi ledwo dyszy.
  • avatar
   pawluto
   2
   Wszystko jest git na początku - pingi 3-6 czyli dobrze.
   Potem coraz gorzej...
   Ale pózniej dojdą nowi abonenci , na jednej nitce światłowodu można już zainstalować do 32 do 64 abonentów...
   Spadnie wam ping i przepustowość...
   Już dziś w niektórych rejonach łącze niby do 600 osiąga 420 !
   • avatar
    Yamaraj6
    1
    To jest żart, a nie oferta jak prawie wszystkie oferty na abonament.

    Mam kartę z Orange Free płace 50 zł na 3 miesiące, czyli niecałe 17 zł na miesiąc i mam 25 GB internetu, czyli wychodzi 8,3 GB na miesiąc i do tego 120 minut rozmów do wszystkich miesięcznie. Jak ktoś ma lepszą ofertę na KARTE bez żadnych umów to prosze o link, bo ja nic lepszego nie znalazłem.
    • avatar
     AntonioFacaldo
     0
     o kurdę to te 31zł to ma być ta super oferta?