Kontrolery do gier

Oto fanowski pad dla miłośnika Star Wars - powstawał 70 godzin

przeczytasz w 1 min.

Z okazji premiery filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi fani tego uniwersum zmodyfikowali kontroler do PlayStation 4 – oto efekt.

Nowe Gwiezdne Wojny biją kolejne rekordy, co jest jasnym sygnałem, że fanów tego uniwersum zdecydowanie nie brakuje (tak, jakby zapowiedź wielu filmów do przodu nie była wystarczającym dowodem). XQ Gaming i Enrico „Berta” Bertagnoli muszą do nich należeć, bo ich ostatni projekt jest naprawdę imponujący.

Ponad 70 godzin trwały prace nad modyfikacją kontrolera do PlayStation 4, by ten nawiązywał do Star Wars.  Są ręcznie tworzone elementy i ręcznie też całość została pomalowana. Czy na takim padzie grałoby się wygodnie? To kwestia sporna, ale nie można zaprzeczyć, że prezentuje się on… niepowtarzalnie. Zresztą zobaczcie sami:


Film przedstawia różne etapy projektu, aby zobaczyć sam efekt, przewińcie do 11:40.

Jeśli podobało wam się to, co zobaczyliście, rzućcie też okiem na poprzedni projekt, czyli „Hyper Build #1”, dla którego inspiracją było uniwersum Obcego:

Źródło: VG247, XQ Gaming na YouTube

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  12
  Rozumiem że taka sztuka może się podobać i że pewnie też swoje kosztuje. Jednak tak zdobiony pad jako "element nośny", wygląda średnio praktycznie.

  Przeto:
  "Prostota jest ostatecznym wyrafinowaniem"
  (Leonardo da Vinci)