Gry komputerowe

Oto jak na ten moment wygląda odświeżony System Shock

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Wprawdzie do premiery pozostaje jeszcze dużo czasu, ale twórcy zdecydowali się pokazać postępy w pracach. Odświeżony System Shock korzysta z silnika Unreal Engine 4.

Odświeżona wersja gry System Shock została zapowiedziana już jakiś czas temu. Ostatnio było o niej dość cicho, ale twórcy zdecydowali się rozwiać wątpliwości i pokazali dowód na to, że projekt powoli, ale jednak się rozrasta.

Młodszym graczom przypomnijmy, iż oryginalny System Shock zadebiutował w 1994 roku. Odświeżona wersja powstaje na silniku Unreal Engine 4 i obecnie znajduje się w wersji alpha. Jak wygląda? Odpowiedzi udziela poniższy materiał wideo.


Kiedy można spodziewać się premiery? Jakiś czas temu została ona opóźniona i obecnie planowana jest dopiero na 2020 rok.

Wprawdzie początkowo zapowiadano wersje na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, ale nie da się wykluczyć, że ostatecznie odświeżony System Shock trafi wyłącznie na PC.

Źródło: Nightdive Studios

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  entropic
  ostatnie doniesienia sprzed zmiany silnika mowily ze studio planuje z tego zrobic nie tyle remaster co reboot, zmieniajac czesc rzeczy, co spowodowalo pojawienie sie watpliwosci czy faktycznie zachowaja klimat, powyzszy filmik obrazuje ze przynajmniej graficznie zachowali uklad poziomow i styl, do tego remiks muzyczki z poziomu medycznego zamiast kompletnie nowej sciezki dzwiekowej tez uwazam za krok w dobra strone
  2
 • avatar
  markovfreeman
  No to tera połechtaliście wspomnienia starego nerda, dzięki! To była giera, nie to co tera :)
  1
 • avatar
  kaviter
  ech to była gierka
 • avatar
  Sharimsejn
  Jak na remaster to wygląda słabo.