Gry

Otwarta beta Destiny 2 jeszcze w lipcu

przeczytasz w 1 min.

Bungie zaprasza graczy do sprawdzenia Destiny 2. Otwarte beta testy gry odbędą się na wszystkich platformach docelowych gry.

Zapewne przynajmniej część z Was interesuje się Destiny 2. Zawsze warto sprawdzić grę przed premierą i w tym przypadku będzie to możliwe. Odbędą się otwarte beta testy, których szczegóły teraz poznaliśmy.

Przede wszystkim, producent podał terminy. I tak, właściciele konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli przystąpić do otwartej bety 21 lipca. Jeśli ktoś zdecydował się jednak na wcześniejsze zamówienie gry to testy rozpocznie wcześniej - 18 lipca (PS4) lub 20 lipca (Xbox One). Zmagania bez wyjątku trwać mają do 23 lipca.

Co z osobami, które preferują PC? Nie zostały pominięte, ale (podobnie jak na premierę finalnej wersji) poczekają dłużej. W tym przypadku otwarta beta planowana jest na sierpień.

Bungie ujawniło jednocześnie, jakie elementy zabawy można będzie tutaj sprawdzić. Wydaje się, że na kilka dni zabawy w zupełności wystarczy.

„Zagraj w początkowe misje nowej, widowiskowej kampanii fabularnej Destiny 2. Weź udział w trzyosobowym szturmie Odwrócona Iglica i rywalizuj z innymi graczami w dwóch trybach wieloosobowych.”


A skoro już jesteśmy przy Destiny 2 to warto wspomnieć o materiale, jaki opublikowała redakcja IGN. Prezentuje on The Farm - lokację dla społeczności, która zastąpi Tower znane z pierwszego Destiny.


Źródło: destinygame, IGN

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Grapen
    0
    Tip dla graczy WoWa: jako, ze D2 bedzie na platformie blizzard polecam nakupic za gold w grze tokeny i dodac jako balans BNET. W sierpniu gwarantuje,ze cena tokena skoczy o jakies 20% jak to zwykle bywalo przy oglaszaniu wiekszych premier i nic nie robiac zarobicie.