Gry

Outriders nową grą Polaków z People Can Fly

przeczytasz w 1 min.

Outriders to strzelanka nastawiona na kooperację, nad którą pracują twórcy Gears of War: Judgment czy Bulletstorm. Premierę zaplanowano na lato przyszłego roku.

Po zapowiedzi Blair Witch, ujawnieniu daty premiery Cyberpunk 2077, a także prezentacji Dying Light 2 przyszła pora na kolejny polski akcent na targach E3 2019. Poznajcie Outriders.

Outriders - nowa gra People Can Fly

To strzelanka nastawiona na kooperację dla maksymalnie 3 graczy, której akcję osadzono w mrocznym świecie science fiction. Za jej przygotowanie odpowiedzialne jest People Can Fly, a więc autorzy między innymi Gears of War: Judgment czy Bulletstorm.

Outriders

Wedle zapowiedzi będzie to najbardziej ambitny projekt tego studio, nieprzypadkowo zresztą pieczę nad nim objęło Square Enix. Premiera planowana jest na lato przyszłego roku. Outriders trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

“OUTRIDERS to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat. To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co udowadnia, że OUTRIDERS to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!” – Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly

„OUTRIDERS to dla nas niezwykle ekscytujący projekt. Skupiamy się na tym, by dostarczyć graczom kooperacyjną strzelaninę AAA z bardzo rozbudowaną mechaniką i mocną narracją. Zespół People Can Fly wie jak zaprojektować satysfakcjonujący system strzelania i już teraz nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy wam więcej szczegółów tej zimy.” – Jon Brooke, wiceprezes Square Enix External Studios.

Jak widać, na większą porcję szczegółów związanych z rozgrywką trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy. Nie znaczy to jednak, że nie warto zapoznać się z pierwszymi materiałami wideo.

Outriders - pierwszy zwiastun i wideo zza kulis


Źródło: Outriders

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wojtek_pl
  3
  Nie będzie single player ? To chała...
  • avatar
   owatanka
   1
   :|