Ciekawostki

Aplikacje Windows na tabletach z Androidem i iOS dzięki płatnej usłudze OXY24

przeczytasz w 2 min.

Powitajcie OXYNow!

Firma OXYCOM wprowadziła do swojej oferty nową usługę, która umożliwiać ma międzyplatformową dystrybucję oprogramowania – OXYNow!

OXYCOM OXYNow! to usługa, będąca rozszerzeniem uruchomionego kilka miesięcy temu OXY24, z tą różnicą, że nowe rozwiązanie dedykowane jest głównie użytkownikom indywidualnym, a nie przedsiębiorstwom jak było to w przypadku tej drugiej. Od teraz użytkownik może uzyskać dostęp do OXY24 poprzez kartę kredytową lub e-przelew, bez potrzeby nabywania całej licencji.

OXYCOM OXY24 OXYNow! usługa strona główna

Czym jest to OXY24? To usługa, dzięki której możemy korzystać z aplikacji napisanych dla systemu Windows z poziomu każdego komputera (także takiego, gdzie zainstalowany jest Mac OS X) oraz urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. To wszystko za pośrednictwem przeglądarki internetowej i tym samym bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dotychczas usługa ta była przeznaczona wyłącznie dla firm – system subskrypcji, rozliczeń i zarządzania dostępem został zaprojektowany dla przedsiębiorstw. Teraz jednak uruchomiony został model pre-paid dla użytkowników indywidualnych.

Nie trzeba podpisywać umowy. Wystarczy, że wybierze się jedną z ponad 60 aplikacji dostępnych w systemie (pełna lista na stronie oxy24.pl), wykupi dostęp (w zależności od aplikacji może kosztować on od kilku do kilkudziesięciu złotych) i uruchomi ją.

OXYCOM OXY24 OXYNow! usługa aplikacje

Płatności można dokonać poprzez kartę kredytową lub e-przelew. Poza sposobem użytkownik może również wybrać czy chce otrzymać dostęp na jedną, kilka godzin lub pakiet 10 godzin aktywny przez 7 dni. Czas trwania sesji naliczany jest sekundowo, co oznacza, że będziemy mogli wykorzystać dokładnie tyle godzin ile wykupiliśmy.

"Najważniejszą nowością jest ułatwienie dostępu do usługi - od teraz do korzystania z OXY24 wystarczy karta kredytowa lub e-przelew. To znakomite rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą legalnie i wygodnie korzystać z komercyjnego oprogramowania - ale zamierzają robić to na tyle rzadko (lub tylko przez pewien czas), że nie opłaca się im wykupywanie standardowej licencji na dany program" - wyjaśnia Ireneusz Wróblewski, wiceprezes OXYCOM.

OXYCOM OXY24 OXYNow! usługa w pięciu krokach
Usługa OXY24 w pięciu krokach (kliknij, aby powiększyć).

Warto dodać, że firma OXYCOM umożliwia także dodawanie własnych autorskich aplikacji do systemu OXY24.

Więcej informacji na temat całego systemu OXY24 i OXYNow! znajdziecie na stronie oxy24.pl, a usługę można wypróbować na stronie oxydemo.pl.


Więcej o usługach OXYCOM:

Źródło: OXYCOM

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Na androida są już programy klonujące pulpit naszego PC. Także też można wszystko zrobić.
  • avatar
   Rafal_0
   2
   Ja nie widzę sukcesu, aby odniosła ta firma na użytkotwnikach indywidualnych
   • avatar
    radzab7
    -1
    Pytanie które wszystkim ciśnie się na usta:
    Jak to zcrackować?


    Napewno za jakiś czas pojawi sie programik(mdulator) darmowy dzięki któremu będziemy mogli odpalić każdy program na Androidku.
    • avatar
     lukaszbik
     0
     BŁĄD ''gdzie zainstalowany jest Max OS X''
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mało aplikacji, a ponadto zależnie od wykorzystywanej, koszt zakupu aplikacji zwraca się od 5 do 20 godzin używania korzystając z abonamentu - nie widzę tu sensu.