Kontrolery do gier

Pad do Xbox One odświeżony - wersja Recon Tech

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Pierwszy model z zupełnie nowej serii Tech naprawdę może się podobać. Co więcej, nie jest to tylko wizualne odświeżenie.

Microsoft wielokrotnie już eksperymentował ze swoim bezprzewodowym kontrolerem do Xbox One. Oto kolejna propozycja, która otwiera nową serię „Tech”. 

Xbox Wireless Controller - Recon Tech Special Edition – taką nazwę nosi urządzenie, które widzicie na zdjęciu otwierającym tego newsa. Jak widać, stylistyka jest nietypowa, z wyraźnymi, choć minimalistycznymi złotymi akcentami. Zostały one naniesione laserowo, co ma zapewniać odpowiednią ich wytrzymałość. Pod względem funkcjonalności to wciąż ten sam pad.

Xbox One pad Recon Tech

Oprócz wizualnej modyfikacji nowy kontroler ma także usprawniony moduł połączenia bezprzewodowego. Widoczne złote akcenty na uchwytach są ponadto wykonane z gumy i mają „diamentową” strukturę, co ma zwiększać komfort podczas rozgrywki i redukować pocenie. Gumowane elementy znalazły się też na spodzie uchwytów.

Pierwszy kontroler z serii Tech będzie dostępny na rynku od końcówki kwietnia, a jego cena wyniesie 69,99 dol. Poniższy filmik pozwala przyjrzeć się temu urządzeniu z bliska:

Źródło: VG247, Microsoft, Xbox On

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Microsoft ma juz wiecej padow niz exclusivow na swojej konsoli ;)
 • avatar
  Najwazniejsze ze te pady doskonale dzialaja na PC - nawet przesylanie dzwieku dziala i za to duzy plus dla Microsoftu.
 • avatar
  Jak zwykle przepiękny, bez sarkazmu. Przytuliłbym takiego.
 • avatar
  Nie rozumiem jak można grać na padzie! Do FPSów się nie nadaje do strategii się nie nadaje! Nawet w niby konsolowych grach jak wyścigi, FIFA czy nawet bijatyki można spokojnie wygodnie grać na klawiaturze!
  -8