Systemy operacyjne

Aplikacja PAYBACK dla Windows Phone 7.5 i 8

przeczytasz w 1 min.

W oficjalnym sklepie Windows Phone pojawiła się aplikacja PAYBACK – umożliwia ona korzystanie z programu za pośrednictwem smartfona.

PAYBACK Windows Phone 8

W oficjalnym sklepie z oprogramowaniem dla systemu Windows Phone pojawiła się aplikacja PAYBACK – umożliwia ona korzystanie z programu za pośrednictwem smartfona.

PAYBACK to program, w którym użytkownicy zbierają punkty dzięki korzystaniu z odpowiednich usług i podczas robienia zakupów u partnerów. Wśród nich znajdziemy wiele znanych w Polsce marek, m.in. Allegro, Empik, Orange, Real, ASNWEAR.com, BZ WBK, LINK4, Multikino, SMYK, agito.pl, Bon Prix, C&A online, Douglas, frisco.pl, Groupon, Komputronik.pl, Ole Ole!, Tchibo.pl oraz Zalando. Zebrane punkty można następnie wymienić na nagrody.

Aplikacja PAYBACK dla Windows Phone umożliwia sprawdzanie stanu punktowego swojego kontra oraz przejrzenie listy ostatnich zakupów. Na smartfona dostaniemy również informacje o najciekawszych promocjach i rabatach. Aplikacja informuje także o położeniu najbliższych punktów sprzedaży, a na mapie prezentowana może być najkrótsza droga dojazdu.

W aplikacji pojawią się także eKupony. Są to specjalne oferty, które można aktywować i wykorzystać w określonym terminie. Nie trzeba niczego drukować – po zdalnej aktywacji, w sklepie wystarczy jedynie okazać kartę PAYBACK. Dzięki nim użytkownik może jeszcze szybciej zbierać punkty.

Aplikacja PAYBACK jest już dostępna w sklepie i za darmo pobrać może ją każdy użytkownik smartfona z systemem Windows Phone 8 lub 7.5. 

PAYBACK - Pobierz aplikację
Pobierz aplikację PAYBACK ze Sklepu Windows Phone

Źródło: WindowsPhone, Facebook

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Po cholerę to piszecie ?
  Na androida i ios'a wychodzi codziennie mnóstwo ciekawych aplikacji, a na to wychodzi jakieś dziadostwo i już jest o tym artykuł na benchmarku.
  • avatar
   WiechoB
   0
   Nie wiem jak pod Windows, ale pod Androida to ta aplikacja pożera zasoby i baterię w takim tempie, że u mnie wyleciała w siną dal...