Technologie i Firma

PAYlater w Drukomat.pl - drukowanie z opóźnioną płatnością

przeczytasz w 1 min.

„PAYlater to nowy model opłacania zamówień, który pomaga firmom sprawniej realizować zlecenia” – zachwala właściciel usługi Drukomat.pl.

Drukomat.pl to internetowa usługa drukowania kierowana do przedsiębiorców. Cieszy się dużą popularnością, a teraz zyskuje kolejnego plusa. Użytkownicy mogą już skorzystać z opcji PAYlater – to nic innego jak odroczenie płatności.

PAYlater w Drukomat.pl pozwala na opóźnienie terminu płatności od 1 do nawet 45 dni (przy zamówieniach o wartości powyżej 250 złotych). Takie rozwiązanie pozwolić ma na sprawniejsze realizowanie zleceń i wygodne opłacanie dostosowane do zleceniodawcy. 

Jak to działa? Użytkownik, który chce skorzystać z tej opcji, powinien wystąpić o przyznanie limitu kredytowego. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Później zaś płaci się jedynie za dni, które się wykorzysta. Z kolei po zapłacie faktur limit automatycznie się odnawia. 

Po zgłoszeniu chęci skorzystania z PAYlater z użytkownikiem skontaktuje się przedstawiciel Faktorii (należącej do Grupy Nestle Bank), który przeprowadzi proces weryfikacji i rozpoznania. Limit, jak i warunki są ustalane indywidualnie.

Właściciel usługi przekonuje, że PAYlater to „całkowicie bezpieczna usługa. Przygotowana wraz z solidnymi partnerami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku finansowym. Dzięki niej zyskujesz swobodę w realizacji zleceń dla swoich klientów oraz nowe perspektywy rozwoju”.

Więcej na temat opcji PAYlater możecie przeczytać na stronie Drukomat.pl.

Źródło: Drukomat.pl

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!