Gadżety

Platinet CRUDE, czyli głośnik bluetooth jak piecyk w wersji mini

przeczytasz w 1 min.

Wygląda jak mały wzmacniacz gitarowy, ale w rzeczywistości jest bezprzewodowym głośnikiem. Platinet CRUDE pozwala słuchać muzyki przez Bluetooth, ale też podłączać źródło dźwięku za pomocą jacka lub USB.

Wyglądem wyraźnie nawiązuje do klasycznych gitarowych wzmacniaczy, ale sprawdzić ma się przy odtwarzaniu muzyki każdego rodzaju i to nie tylko w warunkach domowych, ale też w plenerze. Tak prezentuje kolejny już nowy głośnik bluetooth marki Platinet.

Platinet CRUDE jest wyposażony w dwa głośniki o mocy 15 W każdy. Według producenta można liczyć na dużą głośność, nienaganną czystość, a także głębokie basy. Na pewno cechuje go też uniwersalność, bo muzykę można odtwarzać zarówno bezprzewodowo (przez Bluetooth 4.0), jak i wykorzystując jacka lub port USB.

Platinet CRUDE góra

W środku znalazło się miejsce dla akumulatora o pojemności 5400 mAh, którego naładowanie do pełna powinno dać kilkanaście godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Na ile została ustalona cena głośnika Platinet Crude? Na 299,90 zł.

Platinet CRUDE przód

„Projektując głośnik CRUDE, postanowiliśmy postawić na surowy wygląd nawiązujący do klasycznych wzmacniaczy gitarowych. Połączenie ciemnego materiału imitującego skórę z szarą maskownicą i analogowymi pokrętłami sprawia, że CRUDE to sprzęt, który prezentuje się elegancko” – przekonuje Platinet, który w ostatnich tygodniach wprowadził do sprzedaży także inne ciekawe głośniki bluetooth: DENO, BAMBOODUO.

Źródło: Platinet

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!