Gry PlayStation 4

Najlepsze miejsce do grania na jesień to...

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Konsole z rodziny PlayStation 4. Tak sugeruje przynajmniej Sony i próbuje przekonać nas do swoich racji krótkim zwiastunem.

Chociaż sytuacja Sony na rynku konsol jest naprawdę dobra, producent nawet przez chwilę nie przestaje spoczywać na laurach. Ważne są nie tylko same platformy i gry, ale również odpowiednie ich reklamowanie.

Dlatego też prócz zwiastunów skupiających się na konkretnych tytułach pojawiają się co jakiś czas materiały nieco bardziej rozległe. Nie chodzi jednak o czas ich trwania, ale fakt, że pokazywanych jest kilka/kilkanaście gier. Tak jak teraz, w materiale o wymownym tytule „Fall Best Place to Play”.

Skoro mowa o Sony, za najlepsze miejsce do grania w jesienne wieczory uznano oczywiście konsole z rodziny PlayStation 4. Rodziny, bo ostatnio zaprezentowano przecież dwa dodatkowe warianty - Slim oraz Pro.

Większość, a być może nawet wszystkie pokazane tu tytuły skojarzycie bez problemu. Pytanie, czy rzeczywiście pozwalają one na określanie PlayStation 4 najlepszym miejscem dla graczy?


Źródło: PlayStation, watchdogs.ubisoft

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  Dobry żart.
  14
 • avatar
  Dudi4Fr
  Ja wiem ze mamy ocieplenie klimatyczne i zmianę klimatu ale od kiedy przełom lutego/marca jest w Jesieni? Z tego co wiem Nasa zmieniła znaki horoskopu ale o zmianach dat w porach roku nic mi nie wiadomo?
 • avatar
  CrisPL
  Też mi sposób na reklamę. Bardziej wnerwia jak zachęca.
 • avatar
  Vyzygota
  Konsola to nie miejsce!!!!
 • avatar
  BrumBrumBrum
  ach nowa konsola PS4 Neo . fajnie :) uda mi się na tym oejrzeć film z płyty BR wypożyczonej z wypożyczalni? nie? a to szkoda. lecę po sony, pomimo gorszych parametrów dla gier.