Gry PlayStation 4

Najlepsze miejsce do grania na jesień to...

przeczytasz w 1 min.

Konsole z rodziny PlayStation 4. Tak sugeruje przynajmniej Sony i próbuje przekonać nas do swoich racji krótkim zwiastunem.

Chociaż sytuacja Sony na rynku konsol jest naprawdę dobra, producent nawet przez chwilę nie przestaje spoczywać na laurach. Ważne są nie tylko same platformy i gry, ale również odpowiednie ich reklamowanie.

Dlatego też prócz zwiastunów skupiających się na konkretnych tytułach pojawiają się co jakiś czas materiały nieco bardziej rozległe. Nie chodzi jednak o czas ich trwania, ale fakt, że pokazywanych jest kilka/kilkanaście gier. Tak jak teraz, w materiale o wymownym tytule „Fall Best Place to Play”.

Skoro mowa o Sony, za najlepsze miejsce do grania w jesienne wieczory uznano oczywiście konsole z rodziny PlayStation 4. Rodziny, bo ostatnio zaprezentowano przecież dwa dodatkowe warianty - Slim oraz Pro.

Większość, a być może nawet wszystkie pokazane tu tytuły skojarzycie bez problemu. Pytanie, czy rzeczywiście pozwalają one na określanie PlayStation 4 najlepszym miejscem dla graczy?


Źródło: PlayStation, watchdogs.ubisoft

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  14
  Dobry żart.
  • avatar
   Dudi4Fr
   8
   Ja wiem ze mamy ocieplenie klimatyczne i zmianę klimatu ale od kiedy przełom lutego/marca jest w Jesieni? Z tego co wiem Nasa zmieniła znaki horoskopu ale o zmianach dat w porach roku nic mi nie wiadomo?
   • avatar
    CrisPL
    7
    Też mi sposób na reklamę. Bardziej wnerwia jak zachęca.
    • avatar
     Vyzygota
     5
     Konsola to nie miejsce!!!!
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      ach nowa konsola PS4 Neo . fajnie :) uda mi się na tym oejrzeć film z płyty BR wypożyczonej z wypożyczalni? nie? a to szkoda. lecę po sony, pomimo gorszych parametrów dla gier.