• benchmark.pl
 • Gry
 • PlayStation Plus za darmo - Sony zachęca do swojego programu
Gry

PlayStation Plus za darmo - Sony zachęca do swojego programu

przeczytasz w 1 min.

Korzystacie z PlayStation Plus? Jeśli nie, aktualnie możecie sprawdzić program za darmo.

PlayStation Plus to program znany chyba wszystkim użytkownikom konsol Sony, chociaż z różnych powodów nie każdy decyduje się na opłacanie abonamentu i korzystanie z oferty producenta. Ten postanowił teraz zachęcić sceptycznych graczy.

W ramach przygotowanej promocji można skorzystać z PlayStation Plus za darmo. Precyzując, opłata zostanie pobrana, ale później producent całą kwotę zwróci. Program oddawany jest do dyspozycji ze wszystkimi jego dobrodziejstwami, ale tylko tym osobom, które obecnie z niego nie korzystają.

Poza tym jedynym ograniczeniem jest tutaj czas. Oferta dobiega końca 1 marca o godzinie 00:59 naszego czasu. Koniecznie odnotować trzeba jednak, że po darmowym okresie subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona i jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany to należy ją w odpowiednim czasie anulować.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę producenta. Tam znajduje się dokładny opis promocji, w tym jej regulamin.

Źródło: sony

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  decrypterie
  0
  serio nikt nie widzi Tego że tu chodzi o automatyczną odnowę subskrypcji później gdzie połowa użytkowników zapomni anulować ?sam się nadziałem kilka razy z ps plus jak i Gold na xboxa, zainteresowany nie byłem już a kasę ciągle pobierali bo jak ktoś ustawi na 1 miesiąc to można nie zauważyć że z konta znika .
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Szkoda kasy i na konsole i na ps+.
   • avatar
    Marucins
    -5
    Ale tam musi być nędza.
    Że też ich największy cwancyk, za który ciągną niemałą kasę rozdają za darmo.
    Za jakiś czas okaże się że ogarniczanie rynku rozrywki w postaci "exów" już nie wystarcza i każdy będzie miał dostęp do PlayStation Plus za darmo.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ja pierdole co za nuda ! ... Zachęcam Was Chłopaki do Natury,wyjścia na wolność i samo masturbacji -Daje dużo więcej frajdy i to wszystko za darmo !
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ja pierdole co za nuda ! ... Zachęcam Was Chłopaki do Natury,wyjścia na wolność i samo masturbacji -Daje dużo więcej frajdy i to wszystko za darmo !
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja pierdole co za nuda !