Gry

Dołącz do PlayStation Stars - graj i zgarniaj nagrody

przeczytasz w 1 min.

PlayStation Stars to nowa usługa, w której warto się zarejestrować. Nic cię to nie kosztuje, a sporo możesz zyskać. Brzmi nieźle, prawda?

Premiera PlayStation Stars w Polsce. Jak dołączyć?

O usłudze PlayStation Stars pisaliśmy już w lipcu, ale dopiero dzisiaj doczekaliśmy się jej oficjalnej premiery w Polsce. Jeśli więc tylko chcesz, to już teraz możesz się w niej zarejestrować: albo poprzez PlayStation Network (gdzie jednak zdarzają się błędy), albo – lepiej – poprzez aplikację mobilną PS App. Tę ostatnią możesz pobrać na Androida (ze sklepu Google Play) albo na iPhone’a (przez App Store). 

Dlatego warto zarejestrować się w PS Stars

Zacznijmy od tego, że rejestracja i uczestnictwo w programie PlayStation Stars nic cię nie kosztuje. Jedynie niektóre tzw. kampanie będą od ciebie dodatkowo wymagały wykupionego abonamentu PlayStation Plus, ale nic poza tym. 

Skoro już jesteśmy przy kampaniach, to powiedzmy sobie o nich trochę więcej. Będą one stanowić rdzeń usługi PS Stars, a polegać będą po prostu na graniu w określoną grę, braniu udziału w turniejach, zdobywaniu danych trofeów, a także realizacji najrozmaitszych wyzwań. 

Jeśli uda ci się ukończyć kampanię – otrzymasz nagrodę. Mogą to być punkty, które wymienisz na środki portfela PSN albo rozmaite przedmioty kolekcjonerskie, które zamieścisz w swojej wirtualnej gablotce. 

Gdzie szukać dodatkowych informacji?

Wszystkie szczegóły na temat programu PlayStation Stars znajdziesz na jego oficjalnej stronie: o, tutaj.

Źródło: PlayStation

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!