Sprzęt do gier

PlayStation VR także na PC?

przeczytasz w 1 min.

PlayStation VR nie tylko dla właścicieli PlayStation 4? Ostatnie wypowiedzi przedstawicieli Sony dają sporo do myślenia.

PlayStation VR

Sony już jakiś czas temu wyraziło zainteresowanie rzeczywistością wirtualną. Być może plany są zdecydowanie szersze niż można by myśleć.

Bardzo ciekawe słowa padły podczas ostatniego wywiadu Masayasu Ito, wiceprezesa Sony Computer Entertainment. Zapytany został on bowiem o to, czy możliwe jest wydanie PlayStation VR w wersji dla PC. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale zdaje się sugerować, że taki obrót spraw nie jest niemożliwy.

„Jest taka możliwość, ponieważ PlayStation 4 ma z komputerami wiele wspólnego. W tej chwili skupiamy się na grach i nie jesteśmy gotowi do żadnych komunikatów, ale powiedziałbym, że interesuje nas ekspansja na wielu różnych polach.”

Wydaje się, że PlayStation VR mogłoby spotkać się z ciepłym przyjęciem także wśród korzystających z PC. Zwłaszcza, jeśli gogle wycenione zostałoby tak samo jak w przypadku konsoli [około 1700-1800 złotych - przyp. red.].


Źródło: pcgamer, polygon, youtube - sonyplaystation

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  -1
  Wspaniale.
  Ruszyła ogromna popa wciskająca gdzie się tylko da te ich VR. A przy tym oczywiście wymiana sprzętu na nowy, lepszy, szybszy - bo stary nie podoła.
  Oj oby nie skończyło się jak z 3D w TV czy 3D Vision od nVidia. Taki szał, taka mania a obecnie to strata czasu i ból głowy.
  • avatar
   prime27pl
   -3
   dym na wodzie...jeszcze premiery nie było
   • avatar
    kokosnh
    -13
    patrząc na postęp "googli" za niedługo nie będziemy kupować monitorów. Teraz kupno profesjonalnego monitora do gier za parę tys zł, stoi dla mnie pod znakiem zapytania.