Odtwarzacze

Plextor ConvertX PX-AV200U

przeczytasz w 0 min.

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się nowy konwerter Plextora – ConvertX PX-AV200U. Umożliwia on prostą konwersję materiałów analogowych zapisanych na taśmach VHS czy przez kamerę analogową do wersji cyfrowej i ich zapisanie na przykład na płycie DVD. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest prostota obsługi.
ConvertX pozwoli zabezpieczyć stare, cenne materiały filmowe, umożliwiając zachowanie ich dla potomnych. W zestawie użytkownik otrzyma wszystko, co konieczne, by rozpocząć pracę.

W komplecie dostarczane jest oprogramowanie Presto Digital Converter (do konwertowania danych) i VideoWorks (do edycji i authoringu płyt DVD/VCD). Urządzenie podłącza się do komputera za pomocą kabla USB, podpina się analogowe źródło, a oprogramowanie samo wykonuje resztę. Możliwa jest edycja plików cyfrowych, kreowanie filmów z hollywoodzkim rozmachem dzięki wykorzystaniu profesjonalnych przejść i napisów. Efekt końcowy można zapisać na płytach CD lub DVD.

ConvertX adresowany jest dla osób początkujących, ale w zupełności wystarczy bardziej doświadczonym użytkownikom.


Model ConvertX PX-AV200U obsługuje formaty MPEG 2/4. Dostosowany jest do pracy w środowisku Windows XP i Vista. Objęty jest dwuletnią gwarancją Plextor Exclusive Service, której zaletą jest obsługa reklamacji systemie door-to-door.


Urządzenia dostępne będą w sprzedaży już w maju, niestety nie jest jeszcze znana ich cena.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!