Oprogramowanie

Pliki: Listonic - sporządź mobilną listę zakupów

przeczytasz w 1 min.

Listonic to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, dzięki której można zarządzać listami zakupów. W nowej wersji dodano obsługę urządzeń z systemem Windows Phone 7.

 


Pobierz: ListonicRozmiar pliku: 1 MB

 

  więcej plików
   »20 najnowszych plików
 »sterowniki i narzędzia do kart graficznych
 »narzędzia CPU
 »benchmarki, testy
 »wszystko dla Windows
 »gry, poprawki, dodatki
 »multimedia

 »
zobacz wszystkie lub wyszukaj plik
 »zaproponuj dodanie pliku lub programu

Dzięki Listonicowi szybko i sprawnie sporządzimy listę zakupów, którą mamy zawsze przy sobie w telefonie. Każdy z użytkowników ma do dyspozycji stronę internetową Listonic.pl która jest centrum dowodzenia. Można na niej tworzyć swoje listy zakupów, współdzielić je ze znajomymi oraz realizować je bezpośrednio w delikatesach internetowych. Gdy jedna osoba dopisze produkty do wspólnej listy Listonic, druga od razu zostanie o tym poinformowana i zobaczy zmiany.

Na każdej z list można dodać produkt i dokładnie go opisać - ilość, waga, cena. Listonic sam przypisze produkt do kategorii, aby można było go łatwiej odnaleźć na sklepowych półkach (np. mleko powiązane z serem, a jabłka z bananami).

Listonic wymaga dostępu do internetu - jak twierdzi producent pobiera minimalne ilości danych (korzystanie z aplikacji na zakupach jest tańsze niż jeden sms).

Ciekawym tematem jest także Przycisk Listonic - można go spotkać na prawie 150 stronach z przepisami kulinarnym. Jednym kliknięciem zamienia składniki na listę zakupów.

Pełną listę obsługiwanych urządzeń można znaleźć TUTAJ

 

listonic

listonic

 

 Więcej aplikacji:

Źródło: Listonic

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gakudini
  0
  Reklama fajna.
  Ale jak jest z tym naprawdę? Używał ktoś tego na czym oni zarabiają?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Na reklamach - jak wpiszesz w zakupy np. wędlinę to dowala opis reklamowy. Wkurzające z deka. Ale ogólnie pomysł super. Używam od pół roku razem z żoną i synchronizując listy zawsze wiemy co kupić, co kto kupił, itp.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nie powiem, niezłe, mało używam aplikacji mobilnych ale z tej korzystam raz w tygodniu. Na kompie robię sobie listę a z HTC HD2 synchronizuję listę w sklepie i odhaczam. Dobre na większe zakupy raczej, ale dla rodziny bardzo przydane. Wszyscy mogą niezależnie dopisywać co masz kupić z dowolnego urządzenia. Mi wszystko działa
    Polecam.
    • avatar
     Gakudini
     0
     dzięki za info wypróbuję toto :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Za dużo zachodu z takimi aplikacjami. Matka mówi kup to i tamto, idę i kupuję. A tu zanim wyciągnę telefon, uruchomię aplikacje, zacznę wpisywać to minie sporo czasu. W sklepie tak samo, zanim wyciągniesz telefon itd. Zapisuje na kartce jak jest dużo do kupienia i w drogę.
      • avatar
       Gładziu
       0
       Jak się robi zakupy dla rodziny to bardzo przydatne, używam listonica od jakiegoś czasu. W końcu skończyło się bieganie "w te i nazad" po markecie, bo żona ma tendencję do dopisywania rzeczy które jej się przypominają, a aplikacja układa je działami, niezależnie od momentu dopisania. I to całkiem inteligentnie, jak wpiszesz "mleko" to jest na nabiale, a jak "mleko nan" to na dziecięcym.