Gry

Podwójne punkty w dogry.pl dla klientów PLAY

przeczytasz w 1 min.

Tylko do 9 września za przeniesienie numeru do PLAY otrzymacie 4000 punktów, a za doładowanie – nawet 1500 punktów w serwisie dogry.pl. Wymienicie je potem na pełne wersje gier lub cyfrowe dodatki.

Jeśli macie numer w sieci PLAY i zbieracie punkty na dogry.pl (albo planujecie mieć i zacząć), to musicie wiedzieć, że do 9 września możecie skorzystać z mnożnika x2. Trwa bowiem akcja promocyjna przygotowana na otarcie łez po pożegnaniu z wakacjami.

Serwis dogry.pl pozwala na zbieranie punktów, przyznawanych przede wszystkim za osiągnięcia w grach. Nagradzane jest między innymi zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia, wygrywanie określonej liczby bitew i wykonywanie innych zadań w takich tytułach jak War Thunder, Final Fantasy XV czy Gwint. 

Z serwisem tym od dłuższego czasu współpracuje wspomniany polski operator, a na czas powrotu z wakacji postanowił on podwajać zdobywane punkty za doładowania telefonów, a także za przeniesienie numeru w PLAY na kartę. Do 9 września już za najmniejsze doładowania zgarniecie 60 punktów, a za największe – nawet 1500. Szczegóły znajdują się na poniższej grafice:

PLAY dogry

Na co można później wymienić te punkty? Ano między innymi na pełne wersje gier i karty Paysafecard, PlayStation Network lub Xbox Live, ale też skiny i inne wirtualne przedmioty do gier, takich jak Counter-Strike: Global Offensive, Leage of Legends, Fortnite, PUBG, Hearthstone, Overwatch czy FIFA. 

Źródło: PLAY

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!