Akcesoria Mobilne

Pokazano dwa nowe moduły Moto Mods - jeden dedykowany kierowcom

przeczytasz w 1 min.

Lenovo przygotowało kolejne gadżety dla właścicieli smartfonów z serii Moto Z.

Modułowe smartfony od Lenovo spotkały się z bardzo pozytywny przyjęciem. Producent poinformował ostatnio, że zapewni swojemu rozwiązaniu kilka lat wspracia, a jednocześnie systematycznie poszerzać będzie ofertę. Nie trzeba było na to długo czekać. Premiery doczekały się dwa nowe moduły Moto Mods.

Pierwszy z nich nosi nazwę Incipio Vehicle Dock, co dość jasno sugeruje, że producent myślał tutaj głównie o kierowcach. Spodziewać można się wsparcia dla Android Auto, magnetycznego mocowania, a także wbudowanego zestawu głośnomówiącego. Dodatkowo moduł ten jest w stanie integrować się z systemem audio w samochodzie - poprzez Bluetooth lub z wykorzystaniem przewodu.

Incipio Vehicle Dock wyceniono na 64,99 dolarów.

Incipio Vehicle Dock

Druga z nowości to Mophie Juice Pack Mod, ale to tak naprawdę rozwinięcie znanej już koncepcji. Mowa bowiem o dodatkowej baterii o pojemności 3150 mAh. Jest ona zatem zauważalnie większa od dostępnej już w sprzedaży - Incipio offGRID Power Pack (2220 mAh). Nie zabrakło wsparcia dla szybkiego ładowania.

W tym przypadku cena wynosi 79,99 dolarów.

Mophie Juice Pack Mod

Na chwilę obecną obydwa moduły oferowane są w USA, ale być może, podobnie jak te przygotowane wcześniej, tafią też na nasz rynek.

Źródło: phonearena

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!