• benchmark.pl
 • Gry
 • Pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla
Gry

Pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla

przeczytasz w 1 min.

Assassin’s Creed Valhalla błyskawicznie wdarł się na listy najgoręcej wyczekiwanych gier tego roku. Zgodnie z zapewnieniami zobaczyliśmy dziś pierwsze fragmenty rozgrywki.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Assassin’s Creed Valhalla

Było niemal pewne, że Assassin’s Creed Valhalla szykowany jest na najjaśniejszy punkt dzisiejszej prezentacji gier zmierzających na konsole Xbox Series X. Obyło się bez zaskoczenia, najnowsza część tej niezwykle popularnej serii zamknęła całą transmisję. Co dokładnie zobaczyliśmy?

Niektórzy mogą być jednak delikatnie rozczarowani. Owszem, pokazano fragmenty rozgrywki, ale bardzo krótkie. Towarzyszą im zapowiedzi twórców, wedle których gra wykorzysta moce konsol nowej generacji. Możemy spodziewać się na nich nie tylko lepszej oprawy graficznej, ale także krótszych czasów wczytywania oraz wsparcia technologii Smart Delivery.

„Jako producenci, zawsze z chęcią pracujemy z nowym sprzętem, ponieważ dzięki temu możemy lepiej wyrazić swoją kreatywną wizję. Seria Assassin’s Creed zawsze korzystała z najnowszych technologii i realizowała potencjał nowych konsol, aby dostarczyć jak najbardziej realistyczne wrażenia. Z przyjemnością będziemy blisko współpracować z firmą Microsoft, aby stworzyć jak najlepszą wersję Assassin’s Creed Valhalla na Xbox Series X.” - Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla

Kiedy premiera Assassin’s Creed Valhalla?

W kwestii daty premiery nic nie zmieniło się przez kilka ostatnich dni. Assassin’s Creed Valhalla ma zadebiutować w okresie bożonarodzeniowym tego roku.

Gra będzie dostępna na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC z Windows (Epic Games Store i Ubisoft Store). Można spodziewać jej się również w usługach Google Stadia i UPLAY+.

Źródło: Ubisoft Polska, Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rTech
  4
  "Gameplay"
  • avatar
   piccardo
   4
   Jedno czym już rzygam dosłownie... każdy materiał każdej gry jest sygnowany logo xboxa, sory mam dość... Robią już antyreklamę, chcą ok niech zrobią porządne gry a konsola sama się zareklamuje. Co do AC Valhalla, dwie poprzednie części były na prawdę udane a że wikingów lubię to czekam bardziej niż na poprzednie części.
   • avatar
    Much_
    3
    Ale szczerze myślałem że bardziej będzie wow graficzne. Do tych co mówią że fragment z rozgrywki nie pokazali, hmm to jest kwestia sporna. Ubisoft pokazał materiał z gry co można interpretować jako fragment z rozgrywki. Widać wielką różnicę jeśli chodzi o trailer filmowy - szkoda...
    • avatar
     kitamo
     2
     No i gdzie ta rozgrywka?
     • avatar
      xbk123
      2
      Jak nie ma materiału, jak ktoś biega bohaterem po lokacjach i walczy to nie jest to fragment z rozgrywki. To wszystko są przerywniki pomiędzy rozgrywką.
      • avatar
       guru43
       1
       No i gdzie ten fragment rozgrywki? To jest zwykły zwiastun, w którym nie ma nawet sekundy z gamplayu.
       • avatar
        greghostor
        1
        Fajny ten gameplay, taki bez gameplaya
        • avatar
         siwyandrew
         -11
         Patrząc na jakość pojawiających się ostatnio materiałów i rozjazd treści z tytułem, bądź artykuły sponsorowane proponuję redakcji dać społeczeństwu możliwość oceny samych materiałów. Ciekaw jestem jakie byłyby wyniki i odzew, może wówczas przestałby powstawać śmieciowe wpisy. Oczywiście znajdzie się banda idiotów, którzy będą minusować materiał o Nvidii bo są fanbojami czerwonych, czy na odwrót, to samo PS vs Xbox, czy Windows vs Linux, ale przy założeniu że jest to niewielki odsetek, może dałoby to obraz jakości materiałów jakie się tu pojawiają.