Gry

Ponad 30 minut rozgrywki z nowego Resident Evil 2

przeczytasz w 1 min.

Całość jest na tyle obszerna, iż pozwala przyjrzeć się kilku elementom rozgrywki. Premiera Resident Evil 2 Remake zaplanowana została na 25 stycznia 2019 roku.

Resident Evil 2 Remake zapowiada się na tyle dobrze, iż mało kto narzeka tutaj na częste powracanie producentów do gier sprzed lat. Capcom szykuje kompletny remake i coraz częściej przypomina o nim publikując nie tylko nowe informacje, ale i materiały wideo.

Tym razem możemy spojrzeć na ponad 30-minutowy zapis prezentacji, o jaką pokusił się brytyjski oddział producenta. Mamy tutaj do czynienia z rozgrywką z udziałem Claire. Warto to podkreślić, ponieważ nie będzie ona jedyną grywalną postacią (gracze wcielą się też w Leona S. Kennedy'ego).

Całość jest na tyle obszerna, iż pozwala przyjrzeć się kilku elementom rozgrywki. Między innymi starciom z oponentami, w kontekście których warto mieć na uwadze, że wykorzystanie broni palnej należy dobrze przemyśleć. Wprawdzie broni nie zabraknie, ale z amunicją może się już tak zdarzyć.


Premiera Resident Evil 2 Remake zaplanowana została na 25 stycznia 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Resident Evil

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leon-san
  6
  249 PLN w wersji na PC? - coś czuję, że nie będą mieli sukcesu sprzedażowego w Polsce. Za to łącza na zatoce już tak.
  • avatar
   ECRYGIGS
   0
   Za remake 249zł? Góra 160 PLN, to można pomyśleć.
   • avatar
    Shiriu89
    0
    1) Po nie remake, to właściwie nowa gra.
    2) Ludzie i tak to kupią ze względu na oryginał, wiem co mówię bo sam to zrobię. Przechodziłem pierwowzór wiele razy i świetnie się bawiłem.