Gry

Popeye zawitał do World of Warships. Cel jest słuszny

przeczytasz w 1 min.

W świecie World of Warships pojawił się niespodziewany gość. To nikt inny jak Popeye – legendarny marynarz znany z komiksów i filmów animowanych. Nie znalazł się tu przypadkowo. Ma ważną misję do wykonania.

Popeye w World of Warships. Cel jest szczytny

Czerwiec to światowy miesiąc oceanów. Z tej okazji Wargaming nawiązał współpracę z charytatywną organizacją Force Blue. W jej szeregach znajdują się żołnierze-weterani, a celem jej działań jest zachowanie czystości mórz i oceanów. Jednym z owoców tej współpracy będzie specjalny stream, który odbędzie się 8 czerwca na Twitchu – wtedy też fani World of Warships będą mogli dowiedzieć się więcej na temat codziennej pracy weteranów w tej organizacji. 

To jednak nie wszystko, bo równocześnie w świecie gry pojawiają się dwaj nowi kapitanowie: Popeye i Bluto, a także dwie flagi, unikatowy kamuflaż dla pancernika USS Colorado oraz zestaw misji o nazwie „Ocal ocean”. Wargaming przekaże organizacji Force Blue 10 proc. z przychodów netto wygenerowanych dzięki tej dodatkowej zawartości. Dorzuci jeszcze ekstra 50 tysięcy dolarów. 

Ważne partnerstwo

„Force Blue jest zaszczycone partnerstwem z World of Warships na rzecz światowego miesiąca dla oceanów. Chyba nie ma jednego weterana, który nie uwielbiałby Popeye, także współpraca z nimi to wyjątkowa szansa na rozwinięcie naszej działalności” – skomentował Jim Ritterhoff, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy organizacji. Zapowiedzi towarzyszy materiał wideo, który możesz obejrzeć poniżej:

Akcja potrwa do końca czerwca.

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Monio
  0
  Syf i bagno. Oszuści i naciągacze.Poproostu pospolici złodzieje. Chuck Norris,Arnold Schwarzenegger i nawat Matka Boża z Guadalupe im nie pomoże. Gry tej firmy idą równią pochylą w dół.
  • avatar
   CryptoBanan
   0
   Aplikacja Crypto.Com służy do zakupu kryptowalut. Bezpiecznie kupisz Bitcoin, Ethereum, Cardano, Cosmos Atom, BNB, XRP i setki innych kryptowalut.
   Aplikacja Crypto.Com dostępna jest na Androida i. IOS. Zarejestruj się z mojego reflinka, przejdź proces KYC i zamów czerwona kartę Ruby a otrzymasz az 25$ w kryptowalucie Cronos na pierwsze zakupy!!!!
   Kliknij w link poniżej teraz! W tym momencie i dołącz do elitarnego grona społeczności kryptowalutowej i przygotuj się na nadchodzące hossę aby realizować gigantyczne zyski!!’
   Oto mój link polecający!!! Szybko go kliknij!!! I szybko się rejestruj. Najszybciej jak tylko potrafisz!!!
   To jest właśnie ten link ktory musisz kliknąć!!!! Pamiętaj aby zrobić KYC i zamówić przynajmniej kartę Ruby inaczej nie dostaniesz 25$!!!! Klikaj TERAAAAAAAAAAAZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   https://crypto.com/app/jjey2xxs9c

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login