Gry

Portal: Revolution za darmo na Steamie. Czekaliśmy 8 lat

przeczytasz w 1 min.

Pamiętacie jeszcze Portal: Revolution? Ambitny mod rozwijany przez społeczność z akcją osadzoną przed wydarzeniami z gry Portal 2. Po niespełna 10 latach nieustannego rozwoju, projekt wreszcie ujrzał światło dzienne i trafił na Steam.

Seria Portal wiecznie żywa

W ubiegłym roku otrzymaliśmy Portal Preluge RTX, a teraz nadszedł czas na Portal: Revolution. Ta znakomita seria gier logicznych zdobyła uznanie i przychylność graczy na całym świecie, co objawia się również w tym, że społeczność poświęca swój czas, by stworzyć nową zawartość.

Od premiery Portal 2 minęło kilkanaście lat, ale teraz pojawia się znakomita okazja, by przypomnieć sobie tę znakomitą grę. Tym pretekstem jest Portal: Revolution, czyli ambitny mod, który dojrzewał przez 8 lat.

Portal: Revolution to darmowy dodatek do Portal 2

Portal: Revolution to darmowa zawartość sama w sobie, jednakże wymaga podstawowej wersji gry Portal 2, a ta już darmowa nie jest. Na platformie Steam możemy kupić aktualnie Portal 2 w promocyjnej cenie 4,59 zł, czyli 90 proc. taniej. Oferta kończy się 11 stycznia 2024 r.

Czego należy się spodziewać? Portal: Revolution to prequel gry Portal 2. Kampania zawiera 40 nowych zagadek, w którym wykorzystamy nowe elementy testowe, zaś znane mechaniki są podane w nowy sposób, “niespotykany w Portal 2”.

Mała rzecz, a cieszy

Portal: Revolution to w praktyce przygoda na kilka godzin: od 5 do 7, w zależności od naszego doświadczenia i obycia się z mechanikami Portal 2. Zawartość potrzebuje 12 GB dostępnej przestrzeni na dysku.

Źródło: Steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    bbkr_pl
    1
    Ja mam traume po Portal Reloaded (oprocz klasycznych portali w przestrzeni mamy dodatkowo portal w czasie). Dawno mnie zadna gra logiczna tak nie sponiewierala. Ciesze sie juz na wiecej traumy :)