Gry

Powrót gry Prototype

Marta Uzarska | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Marta Uzarska
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Tajemnicza strona MurderYourMaker.com w pięć sekund zapowiada powrót Aleksa Mercera.

  Warto przeczytać:
 

Darksiders 2 bez wojny

Jakiś czas temu firma Activision umieściła w sieci tajemniczą stronę - pod adresem www.murderyourmaker.com pojawiła się jedna grafika oraz informacja o tym, że 12 grudnia na gali Spike TV Videogame Awards dowiemy się, o co chodzi.

Wygląda jednak na to, że samo Activision trochę popsuło niespodziankę, umieszczając na wspomnianej stronie kilkusekundowy film, jasno wskazujący, czym będzie ów nowy projekt. Choć zapowiedź jest krótka, nie pozostawia wątpliwości - Alex Mercer powrócił.

Kim jest Alex Mercer? Bohaterem gry Prototype, stworzonej przez studio Radical Entertainment. W tej, całkiem dynamicznej grze akcji mogliśmy się niemal bez ograniczeń mutować, wcielać w różne osoby oraz fruwać nad Nowym Jorkiem niczym Kurt HecticMDK 2 (ktoś pamięta jeszcze tę gierkę produkcji BioWare?). Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Prototype, porównywane często do Infamous, zrealizowało w pełni swój potencjał, ale wielu graczom - mimo dość przeciętnej grafiki - bardzo się podobało.

Te osoby na pewno ucieszą się na wiadomość, że nową grą Activision, w której będziemy "mordować swego stwórcę" jest Prototype 2. Chętnych na powrót do ogarniętego epidemią Nowego Jorku, demaskowania spisków władz i oglądania kolejnych,  niepokojących filmików z żołnierzami o zamazanych twarzach powinno być sporo. Czekamy na dalsze informacje ze studia Radical.

Źródło: Gamersmint.com

Polecamy artykuły:    
Karta do bicia rekordów - MSI GTX 480 Lightning
20 bezpłatnych aplikacji do Androida
Intel Core i7 970 - potwór wydajności w niższej cenie

 

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SoundsGreat
  Ja Prototypa uważam za gniot. Koszmarna grafika i fizyka, wszystko jest takie sztuczne i bez sensu (fabuła, no, jej początek)... zdecydowanie nie dla mnie.
 • avatar
  Private_92
  Ta gra jest zajebista ... prawdziwa rozpierdala.... przynajmniej mozna sie wyzyc. Wg mnie gra jest extra :D
 • avatar
  Konto usunięte
  w końcu jakaś fajna gierka będzie
 • avatar
  BlackCrow
  Przeszedłem 3 razy na różnych poziomach trudności a to o czymś świadczy :)
  Także ja czekam na powrót Alexa ;d
 • avatar
  Baleryon
  Pani Marto, w języku pisanym w bierniku tylko i wyłącznie "TĘ gierkę".
 • avatar
  Konto usunięte
  Pamiętam MDK!! Moja Druga Gra w życiu (pierwsza to Descent 2 .ah... te wspomnienia...Przeszedłem MDK 1 Dwójkę zacząłem ale nie dokończyłem...
  Co do Prototype, mam nadzieje że poprawią grafe.
 • avatar
  Fourth Illusion
  no to jest dla mnie bardzo dobra wiadomosc bo prototype jest wg mnie swietna gra w ktora spedzilem grajac wiele wiele godzin :)