Gry

Poznaliśmy dokładną datę premiery WRC 8

przeczytasz w 1 min.

Trzeba było na to trochę poczekać, ale ekipy Kylotonn Games i Bigben Interactive wreszcie ujawniły dokładną datę premiery WRC 8.

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie tyle, że WRC 8 trafi w ręce zainteresowanych graczy we wrześniu. Teraz doprecyzowano, iż stanie się to 5 września. Jest to termin dotyczący PC oraz konsol PlayStation4 i Xbox One. Właściciele pierwszej z wymienionych platform dowiedzieli się ostatnio, jak mocnego komputera potrzeba będzie do zabawy.

WRC 8 zapowiadano także z myślą o Nintendo Switch. Nic się nie zmieniło, ale korzystający z tej konsoli będą musieli uzbroić się w nieco większą dawkę cierpliwości. WRC 8 trafi na Nintendo Switch w październiku.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, że WRC 8 to gra na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata 2019. Twórcy zamierzają oddać w ręce graczy 14 rajdów, ponad 100 odcinków specjalnych oraz 50 ekip. Zabawa możliwa będzie w pojedynkę oraz w trybie wieloosobowym. Poza opanowaniem auta i uporaniem się z rywalami trzeba będzie zwracać uwagę na dynamicznie zmieniającą się pogodę. Wedle twórców będzie to ważny element, coś więcej niż efekty wizualne. Warunki atmosferyczne mają wpływać na widoczność, a także na przyczepność nawierzchni, zalecane będą zatem odpowiednie modyfikacje pod kątem każdego odcinka specjalnego.

Źródło: Team VVV

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!