Poznań Motor Show 2017 już za kilka dni - my będziemy, a Wy?

przeczytasz w 1 min.

50 000 m² ekspozycji i ponad 150 wystawców. Poznań Motor Show 2017 zapowiada się doskonale.

W przyszłym tygodniu odbędzie się prawdziwe święto dla fanów motoryzacji. Targi Poznań Motor Show 2017, bo o nich mowa, z pewnością na taką laurkę zasługują.

Mowa bowiem o kolejnej odsłonie targów, które uznawane są za największą tego typu imprezę w Polsce i czwartą w Europie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia, tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zostaną one podzielone na 4 główne salony - samochodowy, motocyklowy, caravaningowy oraz ciężarowy. Nudno z pewnością nie będzie, dla zwiedzających przygotowano 50 000 m² ekspozycji w 14 pawilonach, zapowiedziało się ponad 150 wystawców.

Poznań Motor Show 2017 mapka

Redakcji benchmark.pl na omawianej imprezie nie zabraknie. Spodziewać możecie się obszernej galerii, będziemy między innymi na konferencji BMW, gdzie mamy zamiar przyjrzeć się temu, co z naszego punktu widzenia najbardziej interesujące - autom hybrydowym/elektrycznym oraz nowościom zastosowanym w systemach multimedialnych.

Jak wyglądają ceny biletów? Na 6 kwietnia zaplanowano Press Day, gdzie za wstęp zapłacić trzeba będzie najwięcej - 100 zł w przedsprzedaży lub 120 zł w kasach. Kolejne dni to jednak zdecydowanie mniejsze wydatki - na przykład 7 kwietnia bilety nabędziemy już od 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w kasach. Nie zabraknie też wejściówek rodzinnych.

Bliższe informacje o biletach, w tym linki do ich przedsprzedaży znajdziecie na oficjalnej stronie targów.


Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie, motorshow

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  2
  Ja będę wtedy grał w grę :)
  • avatar
   Anavrin990
   1
   Nie,bo za daleko.
   Pozostaje Auto Moto Show 2017 EXPO Silesia

   Dosyć dziwna ankieta,mało opcji wyboru
   • avatar
    stach122
    1
    Kurka wodna, pojechałbym no ale trochę daleko mam :/