Gry

Prace nad Mirror's Edge na finiszu

przeczytasz w 1 min.

EA DICE poinformowało, że Mirror's Edge osiągnął status finalnej wersji dla Xbox 360 i Playstation 3. Na rynku pojawi się 11 listopada w USA i 14 listopada w Europie (wersja na PC powinna pojawić się na zimę). Atmosfera wokół tytułu podkręcana jest przez samego wydawcę - Mirror's Edge promowane jest poprzez komiks, demo oraz darmowy tryb Time Trial dla użytkowników zamawiających grę w "preorderze". Nie obyło się również bez limitowanej edycji kolekcjonerskiej za 130$.

Dla tych, co jeszcze o grze nie słyszeli - w Mirror's  Edge wcielamy się w kuriera działającego na granicy prawa w totalitarnej metropolii przyszłości, gdzie przepływ informacji jest ściśle kontrolowany.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Od paru miesięcy czekam na tę grę, wydaje się być naprawdę rewolucyjna jeśli chodzi o wrażenia wzrokowe. Mam tylko nadzieję że miasto nie będzie zimne. Że będzie ono żyło, że w tych tysiącach okien co jakiś czas kogoś dostrzeżemy a ulice w dole będą aktywne.
  • avatar
   krzaq
   0
   Jak dla mnie to miasto może być "zimne" jak to określiłeś. Wrażenie artystyczne dalej powinno być na niesamowicie wysokim poziomie. Jak gdzieś wyczytałem - Mirror's Edge to "poetry in motion" :)
   • avatar
    suchy262
    0
    Demo gry zrobiło pozytywne wrażenie na mnie.
    • avatar
     Dudi4Fr
     0
     Ja tez czekam na ta gre ale martwie sie o wymagania bo ga gierka moze niezlego kompa potrzebowac zeby plynnie dzialac na Very high...