Procesory

Predator powraca dzięki AMD

przeczytasz w 1 min.

AMD ogłosił, że studio filmowe Troublemaker przy tworzeniu animacji i efektów specjalnych do swojej najnowszej produkcji zatytułowanej “Predators”, użyło procesorów Opteron i profesjonalnych kart graficznych ATI FirePro.

Za tydzień do Polskich kin wejdzie film Predators wyprodukowany i wyreżyserowany przez uznanego twórcę filmowego Roberta Rodrigueza. Jest to opowieść o grupie elitarnych żołnierzy, którzy w pewnym momencie zdają sobie sprawę, że znaleźli się na obcej planecie... jako ofiary.

- Dzięki rozwiązaniom AMD, mój zespół może swobodnie i szybko projektować i tworzyć animacje odnośnie wszystkich swoich pomysłów – twierdzi Robert Rodriguez. - Za sprawą technologii AMD mamy wsparcie, które pomaga nam przekształcić nasze wizje w rzeczywistość, ponieważ możemy łatwo i szybko bawić się obrazem.

Troublemaker Studios – studio filmowe wykorzystało technologie AMD do tworzenia filmów cyfrowych i efektów specjalnych w kilku poprzednich produkcjach, które stały się hitami kasowymi. Są wśród nich: “Miasto Grzechu” (Sin City), „Kamień Życzeń”, „Mali Agenci 2 – Wyspa Skarbów”, „Mali Agenci 3D – Trójwymiarowy odjazd” i “Grindhouse: Planet Terror”. Podobnie jest w przypadku kolejnej produkcji ”Machete”, której światowa premiera zaplanowana jest na wrzesień.

Oficjalna strona filmu: predators-movie.com

Źródło: AMD
 

Polecamy artykuły:  
Najlepsze gry na latoTOP-10 Karty graficzne - lipipec 2010Test - na czym najlepiej przenosić dane

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Predators, wyprodukowany i wyreżyserowany przez uznanego twórcę filmowego Roberta Rodrigueza" HAHAHAHAHA uznanego chyba wśród fanów Quentina Tarrantino ;).
  "Pulp Fiction" i "Od Zmierzchu do Świtu" wymiata ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ale niestety predators rozczarowuje!! nie dorównuje pierwszej części nawet w 10%
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    "Predators, wyprodukowany i wyreżyserowany przez uznanego twórcę filmowego Roberta Rodrigueza" HAHAHAHAHA uznanego chyba wśród fanów Quentina Tarrantino ;).
    "Pulp Fiction" i "Od Zmierzchu do Świtu" wymiata ;)
    • avatar
     IronFe
     0
     "Jest to opowieść o grupie elitarnych żołnierzy, którzy w pewnym momencie zdają sobie sprawę, że znaleźli się na obcej planecie... jako ofiary."
     Nie żebym się czepiał ale do grupy "elitarnych żołnierzy" nie zaliczysz chyba płatnego zabójcy i seryjnego mordercy
     • avatar
      wildthink
      0
      Dzięki Intelowi też by powrócił. Tak akurat wyszło, że studio ma maszyny AMD (no bo jakieś musi mieć), większego wyboru raczej nie mieli. No, jeszcze pewnie na Macach mogli obrobić. Sam news w dzisiejszych czasach, gdzie praktycznie żaden film bez udziału animacji się nie obejdzie jest bez sensu. Za chwilę dostaniemy newsa, że jakiś niskobudżetowy film zrobiono dzięki maszynom na prockach ... Po co to komu wiedzieć. Jeszcze taki Awatar był na tyle "głośnym" i zrealizowanym z rozmachem filmem, że w jego przypadku można by takie info puścić. Ale niekoniecznie.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jak w dniu dzisiejszym jak premiera dopiero 16 lipca?
       • avatar
        tom_1984
        0
        Reżyserem jest Nimród Antal, protegowany RR. RR jest producentem.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Wreszcie jakieś normalne męske kino a nie ciągle te familijne śmieci typu Shrek czy Disco robaczki. Wreszcie będzie sens do kina pójść... Mam nadzieję, że film nie będzie parodystyczny jak najnowsza odsłona Terminatora. Pozdrawiam wszystkich fanów serii!
         • avatar
          Silver
          0
          Epoka dobrych filmów już się kończy teraz to tylko animacje i efekty... Fakt, że tak taniej, ekologicznie i w ogólne, ale nie wszystko musi być renderem.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           wiadomo, sudio kupilo serwy z amd i teraz musza je chwalic.

           jakby wyszlo ze kupili intela to jego by chwalili.

           ot, typowy marketingowy belkot i nic poza tym
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Moja żona dzisiaj rano podała, że do zrobienia moich kanapek użyła margaryny Sma...ta i noża w konfiguracji dual-cross-chanel.

            Po 14 na moje talerze wejdzie kanapka wyczekiwana przez głodnych fanów od rana hahahaha.

            ;-)