Gry Xbox One

Premiera Gears of War 4 przyspieszona

przeczytasz w 1 min.

W nowe Gearsy zagramy już jesienią. A ci, którzy nabyli Gears of War Ultimate Edition, sprawdzą je już podczas wiosennych beta testów.

Gears of War 4

Podczas oficjalnej zapowiedzi na ubiegłorocznym E3 firma Microsoft ogłosiła, że Gears of War 4 zadebiutuje na rynku w okresie świątecznym 2016 roku. Wygląda jednak na to, że odpowiedzialna za rozwój gry ekipa The Coalition radzi sobie lepiej niż się spodziewano – premiera została bowiem przyspieszona (jakże dziwnie to brzmi w dzisiejszych czasach!) i obecnie datowana jest na tegoroczną jesień.

Co więcej, ponad milion graczy – a uściślając: ci, którzy kupili Gears of War Ultimate Edition – będą mogli sprawdzić czwartą część serii jeszcze wcześniej. Zakup wspomnianego tytułu daje im bowiem pierwszeństwo na liście testerów dzieła The Coalition. Beta wystartować ma już wiosną, ale dokładna data nie została ujawniona. Ani twórcy, ani Microsoft nie ogłosili też niestety do jakich elementów otrzymamy dostęp podczas testów.

Co wiemy o czwartych Gearsach? Przede wszystkim na ekranie zobaczymy dwójkę nowych protagonistów: pana JD i panią Kait. Ich historia ma być bardzo ciekawa, co przełoży się na wciągającą rozgrywkę. Trzecioosobowa gra akcji nawiązywać ma też do korzeni serii: przywracać grozę i tajemniczość. Sama mechanika natomiast w dużej mierze ma pozostać wierna poprzednim odsłonom – to więc może się udać.

Dodajmy jeszcze na koniec, że wyłączną platformą docelową jest konsola Xbox One.

Źródło: GameSpot, IGN

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wojownik616
  -1
  Wiadomo coś o konkretnej premierze GOW Ultimate PC?
  Szkoda że już Marcusa nie będzie w Gears 4 :/
  • avatar
   hasati
   -4
   720p 24fps++ "Next Gen"
   • avatar
    prime27pl
    -4
    No MS ratuje ixa jak może .
    • avatar
     pycipro
     -8
     pctowe gimby nie znajo ;xxx