Gry komputerowe

Premiera Heliborne za tydzień - to coś dla miłośników śmigłowców

przeczytasz w 1 min.

Heliborne to dynamiczna gra akcji, która pozwoli zasiąść za wirtualnymi sterami 50 legendarnych śmigłowców i wziąć udział w historycznych misjach.

50 legendarnych śmigłowców z ostatnich kilku dekad, 6 różnych lokalizacji i 3 tryby zabawy (dla jednego gracza oraz kooperacyjny i rywalizacyjny multiplayer). Tak pokrótce przedstawia się Heliborne – gra akcji, która pozwoli nam zasiąść za sterami latających maszyn i wziąć udział w historycznych walkach. W sieci pojawił się nowy zwiastun tej produkcji.

Heliborne ma być kompromisem pomiędzy zręcznościówką a symulatorem – tak żeby gra była przyjemna, ale też wymagająca. Zdecydowanie zachowane mają być jednak realia historyczne. Gracze będą mogli wziąć udział między innymi w misjach we Wietnamie, Korei czy Afganistanie. 

Heliborne screen

Twórcy ze studia JetCat Games zaprosili do współpracy doświadczonego majora Mackewicza Valerego Genrihowicza, który zapewnia, że jego wkład „nie ograniczał się tylko do tego jak stworzyć najbardziej realistyczny model lotu i walki, ale także jak uczynić latanie w grze ekscytującym”. Dodał też, że ma nadzieję, że „gry takie jak Heliborne pomogą [sprawić, że] niejeden młody człowiek odkryje w sobie pasję do latania”.

Wydawcą Heliborne jest polski Klabater. Ogłosił on, że gra w pełnej wersji ukaże się na rynku już 12 października. Tymczasem zostawiamy was ze wspomnianym zwiastunem:

Źródło: Klabater

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    hrabin1
    0
    coś dla mnie... a na razie z braku laku wracam do JC 2 multi.. welcome at the airport :) rozgrywka w stylu full arcade, ale daje dużo frajdy..