Gry na konsole

To już oficjalna informacja. Horizon Forbidden West przełożone na przyszły rok

przeczytasz w 2 min.

Czekaliście na wzmiankę o Horizon Forbidden West podczas Gamescom 2021? Dość szybko twórcy się o nią pokusili, ale chyba nie o to chodziło posiadaczom konsol PlayStation 4 i PlayStation 5.

Premiera Horizon Forbidden West ponownie opóźniona, w tym roku nie zagramy

Horizon Forbidden West bardzo szybko zyskało miano gry, dla której gracze będą kupować PlayStation 5. Dobrze, że ostatecznie nie jest to jedyny magnes przyciągający do tej konsoli, bo Sony musiałoby liczyć się z ogromnymi stratami. Wciąż czekamy na premierę i właśnie potwierdzono, że przydadzą się kolejne pokłady cierpliwości.

O tym, że Horizon Forbidden West może nie zadebiutować w tym roku pisaliśmy już kilka tygodni temu. Doniesienia okazały się trafne, dziś przedstawiciele studia Guerrilla poinformowali, iż premiera Horizon Forbidden West odbędzie się dopiero 18 lutego 2022 roku. Warto tu zaznaczyć, że ostatecznie gra trafi również na PlayStation 4, gdzie oczywiście nie zaoferuje równie tam dobrej oprawy wizualnej.

Horizon Zero Dawn na PlayStation 5 z nowym patchem

Dlaczego zdecydowano się ponowną zmianę planów? Rozwój Horizon Forbidden West jest już podobno w końcowej fazie, ale ze względu na priorytetowe traktowanie zdrowia całego zespołu podczas pandemii trudno było postąpić inaczej. Dopracowanie ostatnich detali w nowych realiach pracy zajmie ekipie Guerrilla nieco więcej czasu.

Chyba na pocieszenie jednocześnie z powyższym ogłoszeniem zdecydowano się udostępnić patch do Horizon Zero Dawn. Pierwsza część serii o przygodach Aloy ma dzięki niemu prezentować się lepiej na konsoli PlayStation 5. Można spodziewać się płynności 60 klatek na sekundę. Dla formalności dodajmy jeszcze, że patch jest darmowy.

Źródło: Guerrilla

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  1
  Długo nie trzeba czekać, początek 2022r w sam raz ;]
  • avatar
   kitamo
   -4
   od samego poczatku była mowa ze trafi w 2022 ;)
   Patch do jedynki sprawil ze gra mniej sie troche zestarzala i mozna ponownie do niej wrocic.
   • avatar
    tulika
    0
    @benchmark.pl
    poprawcie wreszcie RSS...
    co to jest za sierocy błąd?

    https://www.benchmark.plhttps//www.benchmark.pl/aktualnosci/platnosi-steam-haker-drbrix-nagroda.html
    https://www.benchmark.plhttps//www.benchmark.pl/aktualnosci/premiera-horizon-forbidden-west-dopiero-w-2022-roku.html