Gry

Premiera REGENESIS Arcade - polskiej gry VR

przeczytasz w 1 min.

Gra dostępna jest we wczesnym dostępie na Steam, współpracuje z Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality.

W ostatnich latach polskie gry wyszły z cienia i obecnie każda premiera produkcji znad Wisły wywołuje spore poruszenie. O REGENESIS Arcade być może jednak nie słyszeliście, a zatem tym bardziej warto o niej wspomnieć.

REGENESIS Arcade jest pierwszą grą Hyperbook Studio. To warszawskie studio powstałe w 2016 roku, które za główny cel obrało tworzenie gier i aplikacji dedykowanych rzeczywistości wirtualnej. W REGENESIS Arcade zabawa polega na eliminowaniu kolejnych fal przeciwników.

„REGENESIS Arcade to gra pełna akcji, wymagająca refleksu i znajomości fizyki. Każda rozgrywka jest inna za sprawą różnorodnych map, ze względu na nieprzewidywalność Sztucznej Inteligencji przeciwników oraz mnóstwa uzbrojenia do wyboru. Gracz może stworzyć własny styl walki, chować się za osłonami i czekać na odpowiedni moment lub rzucić się do szaleńczego ataku i teleportować bezpośrednio za plecy przeciwników z potężną strzelbą.”


Gra dostępna jest we wczesnym dostępie na Steam, współpracuje z Oculus Rift, HTC Vive i Windows Mixed Reality. Co istotne, przygotowana została darmowa wersja LITE oraz wydanie DELUXE za 35,99 złotych.

Pierwsza oferuje dostęp do trzech czasowych wzmocnień, dziesięciu ulepszeń oraz pięciu rodzajów broni. Druga to więcej map i przeciwników, zwiększona liczba wzmocnień oraz ulepszeń, a także wieżyczek strażniczych, które pomagają graczom zwalczać wrogów. To właśnie płatna wersja będzie też systematycznie rozwijana aż do momentu opuszczenia Early Access i pojawienia się pełnej wersji tytułu. W dniu premiery zapewniać ma 8 czasowych wzmocnień, aż 26 odblokowywanych ulepszeń do broni, 6 map (w tym 3 nocne), 3 rodzaje wieżyczek strażniczych, dodatkowe typy przeciwników, a także globalny system rankingowy.


Źródło: Hyperbook Studio

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  2
  Fajnie że nie przegapiliśmy tego trendu i że polskie studia już teraz mocno angażują się w produkcję tytułów pod VR. Brawo! BTW.: fajna gierka ;)
  • avatar
   Raider0001
   0
   Ciekawe kiedy odkleją nogi od podłogi
   • avatar
    miesiu
    0
    Czekam na wersję PS VR.