Gry

Premiera Sea of Solitude już 5 lipca

przeczytasz w 1 min.

Sea of Solitude to przygodowa gra akcji zapowiadająca się naprawdę intrygująco. Twórcy ujawnili dokładną datę premiery.

O niektórych grach mówi się bardzo dużo, ale są i takie, które powstają w ciszy. Sea of Solitude należy do grona tych drugich, co nie znaczy, że będzie mało interesujące.

Właśnie ogłoszono dokładną datę premiery. Sea of Solitude zadebiutuje już 5 lipca. Zainteresowani powinni nastawiać się na cyfrową dystrybucję, na PlayStation 4, Xbox One oraz PC (Origin).

Za prace odpowiedzialne jest niemieckie studio Jo-Mei Games. Sea of Solitude powstaje w ramach programu EA Originals i zapowiada się naprawdę intrygująco, nieprzypadkowo znalazło się w naszym zestawieniu najciekawszych premier I połowy tego roku. Poznajemy tutaj bohaterkę zmieniającą się w potwora, która przemierzając zalany wodą świat musi rozwiązać zagadkę swojego losu.

„Sea of ​​Solitude nie tylko koncentruje się na esencji samotności, ale też łapie graczy za serca odzwierciedlając własną rzeczywistość. To zdecydowanie najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek stworzyłam, stworzony w bardzo emocjonującym czasie w moim życiu.” - Cornelia Geppert, dyrektor generalny Jo-Mei Games


Źródło: Electronic Arts

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!