Gry

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 opóźniona raz jeszcze

przeczytasz w 1 min.

CI Games chce dać sobie więcej czasu na ostatnie szlify gry.

Czekający na debiut Sniper: Ghost Warrior 3 nie mają lekko. Debiut nowej produkcji studia CI Games został ponownie opóźniony.

Gdyby ziściły się pierwotne plany to Sniper: Ghost Warrior 3 pojawiłby się w sprzedaży jeszcze w lecie zeszłego roku. Premierę jednak przesuwano i to nie raz. Wedle ostatnich zapewnień twórców czekać mieliśmy do 4 kwietnia. I ten termin nie zostanie jednak dotrzymany.

W wydanym dziś komunikacie czytamy, iż Sniper: Ghost Warrior 3 trafi na sklepowe półki 25 kwietnia. Decyzję taką podjęto podobno z uwagi na opinie graczy, jakie pojawiły się po beta testach. Delikatnie rzecz ujmując, nie były one najlepsze. Dodatkowy czas pozwolić ma na wprowadzenie odpowiednich korekt.

„Zarząd spółki podjął decyzję o przesunięciu daty premiery SGW3 na podstawie informacji zwrotnych od graczy testujących wersję beta tej gry. Przesunięcie premiery SGW3 o trzy tygodnie w ocenie zarządu spółki pozwoli na zaadresowanie uwag graczy.”

Platformy docelowe gry pozostają bez zmian. Zawita ona na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

A czy beta testy rzeczywiście dały powody do dużego niepokoju? Sprawdźcie nasze wrażenia z rozgrywki.

Źródło: bankier, dsogaming

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  8
  Cały internet wie że prawdziwym powodem przesunięć premier gier na początku tego roku jest oczekiwanie wydawców na nowe dziecko od firmy Denuvo która ma dodać swoje nowe przebudowane dzieło o nazwie V4 właśnie m.in. do wyżej wymienionej gry, więc niech nie gadają farmazonów że chcą coś poprawiać.
  • avatar
   kubas246
   1
   W 3 tygodnie mają zamiar poprawić AI, optymalizację, grafikę, model jazdy, bugi? Ho, ho. Będą robić 24/7 czy jak?
   • avatar
    darioz
    1
    City Interactive powiedzcie kiedy nowa odsłona waszej najlepszej serii gier jaką kiedykolwiek zrobiliście TERRORIST TAKEDOWN???
    • avatar
     rejsman
     0
     Pff ciężko jest lekko żyć. Nikt nie powiedział że tworzenie gier jest łatwe ale na pewno jeśli chodzi o podawanie dat premiery podobało mi się podejście Blizzarda przy którymś dodatku, mówili że wyjdzie jak wyjdzie :) Szkoda bo człowiek czeka, a gra zapowiada się fajnie, kto wie może okaże się nawet lepsza od wspomnianego Lords of the Fallen. Nie ma gier doskonałych więc dobrze że widząc problem z ogarnięciem jakiegoś tematu producent reaguje. Najwidoczniej beta testy okazały się strzałem w dziesiątkę bo można było się dowiedzieć na co uwagę zwracają gracze, czyli my.