Gry

Premiera Tropico 6 ponownie opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Premiera Tropico 6 planowana jest obecnie na 29 marca. Warto dodać, że dotyczy to wersji na PC.

Trzeba przyznać, że gracze czekający na Tropico 6 nie mają łatwego życia. Premiera gry została ponownie opóźniona.

Pierwsze plany zakładały, iż Tropico 6 trafi na rynek w 2018 roku. Nic z tego jednak nie wyszło i do teraz utrzymywano, że zabawę można będzie rozpocząć pod koniec tego miesiąca. Również tego terminu nie udało się jednak dotrzymać. Premiera Tropico 6 planowana jest obecnie na 29 marca. Warto dodać, że dotyczy to wersji na PC. Posiadacze konsol PlayStation 4Xbox One będą musieli poczekać jeszcze dłużej.

Informację przekazał sam Simon Hellwig, współzałożyciel i szef Kalypso Media. Po bliższym zapoznaniu się z grą stwierdził, iż wymaga ona jeszcze pewnych prac.

„W czasie świat grałem w Tropico 6 przez wiele godzin i naprawdę polubiłem to co zobaczyłem. Ale, moim skromnym zdaniem, nie wystarczy polubić grę - ja chcę ją pokochać! A Tropico 6 jest dobre, ale wybitne. Jeszcze.”

Aby nieco uspokoić graczy przygotowano ofertę specjalną. Zamawiający grę w przedsprzedaży najpóźniej do 10 stycznia do godziny 19:00 otrzymają w prezencie pierwszy z planowanych dodatków (ma ukazać się w II kwartale tego roku).

Źródło: blog.kalypsomedia

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Stasiek_Zabojca
    1
    Lepiej w ten sposób niż żeby wyszło im "Tropico 76" :P