Gry

Premierowy zwiastun gry Assassin's Creed II

przeczytasz w 1 min.

Swoją premierą miała dziś jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - druga odsłona niesamowicie intrygującej serii Assassin's  Creed. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że oto pojawił się kolejny pretendent do miana gry roku.

Dziś miał miejsce światowy debiut najnowszej produkcji firmy Ubisoft - Assassin's Creed II. Zgodnie z słowami dyrektora marketingu Ubisoftu, Murraya Pannella  jest to największy start gry  w historii tego wydawcy i towarzyszyc mu będzie równie wielka kampania marketingowa. Pierwszym jej elementem jest udostępnienie premierowego trailera drugiej odsłony Assassin's Creed, który możecie zobaczyć poniżej. Co będzie dalej przekonamy się zapewne niebawem.

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami polska premiera gry zaplanowana została dopiero na dzień 4 grudnia 2009 roku. Miejmy nadzieje, że więcej obsuw już nie będzie.

  

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  PC też?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   nie PC na wychodzą ponć w styczniu :P
   żałuj ja posiadam obie platformy czyli (PS3/PC) i będę sobie mógł pograć szkoda że polska premiera znowu odsunięta o 14 dni...
   Lecz mam i tak większe szczęście niż osoby posiadające tylko PC :P
   • avatar
    Player1
    0
    Nie żebym jarał się ACII jak mały kazio, ale walka wygląda całkiem atrakcyjnie. Oby zrobili bardziej przystępne i intuicyjne sterowanie bo pierwsza część kulała pod tym względem. No i trochę więcej brutalności, w końcu to gra o zabójcy.