• benchmark.pl
 • Gry
 • Premierowy zwiastun Rainbow Six Siege z fragmentami sztuki Szekspira
Gry

Premierowy zwiastun Rainbow Six Siege z fragmentami sztuki Szekspira

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Ubisoft opublikował ostatni już z materiałów poprzedzających premierę gry.

Rainbow Six Siege

Już jutro rozpoczniemy zabawę przy Rainbow Six Siege. Na ostatniej prostej przed premierą gry rzucić można okiem na jeszcze jeden materiał wideo.

O grze słyszeliśmy do tej pory już naprawdę wiele. Jedne zapowiedzi brzmiały bardzo optymistycznie, inne nieco gorzej. Wielu graczy wzięło też udział w beta testach, w związku z czym mają oni już szerszy obraz nowej produkcji studia Ubisoft. Za chwilę dojdą do tego pierwsze recenzje finalnej wersji i wtedy można będzie już podjąć ostateczną decyzję o ewentualnym zakupie.

Nic, prócz nieco ponad minuty czasu, nie kosztuje natomiast spojrzenie na premierowy zwiastun Rainbow Six Siege. Mimo zwolnionego tempa całość stara się stawiać na widowiskowość, a jednocześnie w telegraficznym skrócie prezentować sporą część lokacji. Co ciekawe, wykorzystano tutaj (naturalnie jedynie w kwestii narracji) fragmenty sztuki Henryk V autorstwa Williama Szekspira.


Źródło: Ubisoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ubisoft to jednak mistrz trailerow, szkoda że produkcje nie tak epickie.
 • avatar
  Dudzio993
  Słaby trailer a gra o cóz... Miałem okazje wejść w ostatnią bete i wyskakiwał mi komunikat, że mój laptop nie spełnia nawet minimalnych wymagań sprzętowych...
  i7 4720HQ, 16gb ram, Gtx 960m 4gb. Fakt faktem to laptop i nie spodziewałbym się ultra opcji graficznych ehh. Ciekaw jestem czy naprawili to już.
 • avatar
  Marucins
  Zadziwiające jest to że nawet porządnie slomo nie noga zrobić - obraz skacze i przycina.