Gry

Prey 2 jednak żyje? Zapowiedź podobno na E3 2016

przeczytasz w 1 min.

Porzucenie Prey 2 było dla wielu graczy bardzo przykrą informacją. Być może gra doczeka się jednak premiery.

Prey 2 to jeden z porzuconych w ostatnich latach projektów, który zaliczyć należy do grona tych, jakich graczom najbardziej szkoda. Czyżby czekała nas wkrótce bardzo miła zapowiedź?

Losy Prey 2 są dość długie i bardzo zawiłe. W największym skrócie wyglądają jednak tak, iż zapowiedź miała miejsce w 2008 roku, w 2011 roku pokazano nawet fragmenty rozgrywki i wydawało się, że prace są na zaawansowanym etapie. Od tego czasu było już tylko gorzej, doniesienia o problemach pojawiały się coraz częściej, zaczęto spekulować o porzuceniu projektu i ostatecznie w 2014 roku zostało to potwierdzone. Teraz temat powraca.

W serwisie Twitter pojawił się post mówiący o tym, iż Prey 2 zaprezentowany zostanie w przyszłym miesiącu. Rewelacje te podał aliennoire (fanowski profil serii), ale, co dość istotne, potwierdza je także Kotaku.

Prey 2 przeciek

Na grą pracować ma obecnie nie Human Head Studios, ale Arkane Studios. Już to jest mocno zastanawiające, ponieważ ekipa ta zajmuje się obecnie Dishonored 2, które też jest bardzo dużym projektem. Pytań jest tu jednak zdecydowanie więcej. Zagadka rozwiąże się dość szybko. Czerwiec przecież już blisko.

Źródło: wccftech

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  9
  Muszą zrobić zapowiedź lepszą od tej w pierwotnym Prey 2. A poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko mimo upływu lat. No zobaczymy czy się uda, ale szczerze to wątpię. Zapowiedź Prey 2 to był majstersztyk, na poziomie wyższym od Blizzarda.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A gdzie jedynke można kupic?
   • avatar
    burak230
    0
    Temat jak z duke nukem forever ^^ ta sama bajka a potem gniot ^^