Wydarzenia

Produkt roku 2015 - wciąż możecie oddawać głosy na swoich faworytów

przeczytasz w 1 min.

Do końca miesiąca wpłynąć możecie na ostateczne rezultaty plebiscytu.

Produkt roku 2015

Zdecydowana większość podsumowań zeszłego roku już za nami. Wciąż nie mamy jednak wyników najważniejszego plebiscytu. Tego, w którym to wy, czytelnicy benchmark.pl, oddajecie głosy na najlepsze produkty.

Głosowanie na najlepszy Produkt roku 2015 wciąż trwa. Przypominamy o tym nie bez powodu, ponieważ możecie jeszcze wpłynąć na ostateczne rezultaty. Czas macie do 31 stycznia, w każdej z przygotowanych przez nas kategorii wskazywać możecie na maksymalnie dwa typy.

weź udział w głosowaniu Produkt Roku 2015 według czytelników benchmark.pl

Spośród głosujących (na co najmniej 20 produktów) wybrane zostaną osoby, które za poświęcony czas nagrodzimy. Już teraz możecie być pewni, iż rozlosowanych zostanie chociażby 10 kart upominkowych Google Play o wartości 50 zł każda.

Zaakcentować chcemy, że w wielu kategoriach trwa jeszcze naprawdę wyrównana walka o zwycięstwo. Zaliczają się do nich między innymi: Laptopy dla graczy, Monitory uniwersalne, Gry na konsole PS3,  Myszki dla graczy, Chłodzenie, Płyty główne czy Telewizory.

W innych kategoriach wyraźniej zaznaczyła się już pozycja lidera, w kilku natomiast rozstrzygnięcia wydają się już przesądzone.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zdominował przykładowo starcie w kategorii Gry komputerowe, mając obecnie na koncie aż 67.3% głosów. Z mniejszą przewagą, ale i tak bardzo wyraźną, tytuł ten powadzi także w rywalizacji Gry na konsole PS4 i Gry na konsole Xbox ONE. Pewne zwycięstwa w swoich kategoriach mogą być już również Samsung Galaxy S6 edge+, ASUS ROG SWIFT PG279Q czy Windows 10.

Aktualne wyniki głosowania podglądać możecie zresztą na bieżąco do czego, podobnie jak jeszcze raz do samego głosowania, zachęcamy.

Źródło: inf. własna

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!