Ciekawostki

Pomóż nam wybrać Produkt Roku 2020 - ostatnie dni głosowania

przeczytasz w 1 min.

To już ostatnie dni głosowania na Produkt Roku 2020. Pomóż nam wybrać najlepsze urządzenia, podzespoły i innowacje minionych dwunastu miesięcy.

Ostatnie dni głosowania na Produkt Roku 2020

Jeszcze tylko przez dwa dni możesz głosować na Produkt Roku 2020 w corocznym plebiscycie benchmark.pl. Rejestrowanie głosów kończymy 31 stycznia, a dzień później opublikujemy wyniki, wraz z podsumowaniem. A choć nie był to wymarzony rok, to w branży technologicznej działo się naprawdę wiele. 

Zagłosuj – to nie bez znaczenia

Twój głos ma olbrzymie znaczenie, bo to właśnie od Ciebie zależy, które produkty otrzymają benchmarkowe wyróżnienie, a ono z kolei jest nie tylko znakiem dla producentów, że powinni robić właśnie takie urządzenia, ale też dla użytkowników, poszukujących właściwego sprzętu dla siebie. Zatem nie zwlekaj i… 

Zagłosuj w plebiscycie Produkt Roku 2020

Pamiętaj, że możesz oddać po 2 głosy w każdej z 25 kategorii. Wśród tych ostatnich znajdują się między innymi smartfony, telewizory, urządzenia do gier, procesory, karty graficzne oraz małe i duże AGD. Nie zapomnij po wszystkim wcisnąć przycisku „Wyślij swoje głosy”. 

Źródło: informacja własna

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!