Gry PlayStation 4

Coś więcej niż ładniejszy Monster Hunter - zwiastun gry Project Awakening

przeczytasz w 1 min.

Odpowiedzialna za Project Awakening ekipa Cygames zapowiada, że gra zaoferuje „świeże podejście do fantasy RPG”. Podczas konferencji PlayStation LineUp zaprezentowano zwiastun.

Dzisiejsza konferencja poświęcona nowościom zmierzającym na konsole Sony – PlayStation LineUp – rozpoczęła się od prezentacji Project Awakening, będącego tajemniczą, ale ciekawie zapowiadającą się produkcją.

Sam tytuł słyszeliśmy już wcześniej i wiemy, że tworzona przez studio Cygames gra będzie reprezentowała gatunek jRPG, a wyłączną platformą docelową są konsole PlayStation 4. Pokazany podczas LineUpu zwiastun nie zdradza wiele więcej, ale…

Project Awakening screen

Ale pozwala żywić nadzieję, że otrzymamy klimatyczną i widowiskową grę, będącą czymś w rodzaju krzyżówki Monster Hunter, Dragon’s Dogma i Souls. O jakość też raczej nie trzeba się martwić, bo zdradzono, że reżyserem będzie Junji Tago – ten sam, który wraz z Kojimą czuwał nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Choć zapowiedź miksu wspomnianych tytułów może nie brzmieć szczególnie zachęcająco, twórcy obiecują, że warto czekać na ten tytuł. Z jednej strony ze względu na oszałamiającą grafikę, z drugiej – dla doświadczenia „świeżego podejścia do fantasy RPG”.

Project Awakening – trailer gry:

Źródło: Gematsu, DualShockers, Cygames

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  Wygląda na pewno lepiej czy ciekawiej niż te całe MONSTER HUNTER, będę śledził ten tytuł.
  • avatar
   CGschool
   1
   Wygląda inaczej, ponieważ jest niskie natężenie odbić, a większy nacisk położony na rozproszenie światła. Ciężko znaleźć złoty środek, albo wszystko błyszczy albo jest matowe.
   • avatar
    vide cui fidas
    0
    Na pewno tak nie będzie to wyglądac...
    • avatar
     xbk123
     0
     Wygląda super. Wiedzą jak wycisnąć ostatnie soki z PS4. Ciekawi mnie tylko jaka to ostatecznie będzie gra. Tunel z ekstremalnie prostym systemem walki i na jedno przejście?