Internet

Nowe opcje na Twitterze wkrótce wejdą w życie, czy większa elastyczność uratuje aplikację?

przeczytasz w 1 min.

Niebawem na Twitterze pojawi się wsparcie dla funkcji nawigacji pomiędzy różnymi widokami. Elon Musk ogłasza, że aktualizacja wejdzie w życie już w styczniu.

Widoki Twittera

Na początku grudnia Elon Musk (który nadal szuka kogoś wystarczająco głupiego, by chcieć go zastąpić na stanowisku CEO Twittera) po raz pierwszy dał nam znać, że zbliża się czas wdrożenia funkcji nawigacji. Będzie ona działać na zasadzie przesuwania palcem w bok, aby przełączyć się pomiędzy rekomendowanymi i najnowszymi tweetami, trendami i obserwowanymi tematami. 

Do tej pory nadal pozostanie dostępna opcja przełączania się pomiędzy osią czasu z najnowszymi tweetami a tą pokazującą polecane przez platformę. Zmiany można dokonać, wciskając ikonę gwiazdek w prawym górnym rogu, ale zniknie ona, kiedy do gry wejdzie nowa forma nawigacji.

Łatwiejszy dostęp do treści

Nowe rodzaje widoków stanowią ułatwienie w przeglądaniu Twittera, ale dodają też trochę komplikacji. Zapewne minie trochę czasu, zanim użytkownicy przyzwyczają się do nowej nawigacji. Jest to kolejny krok w „modernizacji" Twittera przez Elona Muska, po niedawnym wyróżnieniu marek kolorem złotym i miniaturą logotypu.

Źródło: theverge 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adrianwo
  1
  Zabić Elona Muska i już! Gwarantuję, jego skóra jest smaczniejsza od mięsa zwierzęcego!
  • avatar
   piomiq
   -1
   Szambo jakie tworzy pan nowy właściciel chyba prowadzi na dno ten serwis
   • avatar
    AmuletFortuny
    -2
    Ada Szabo jest słynną na cały świat jasnowidzką. Przepowiedziała miedzy innymi zamach na World Trade Center, datę śmierci Papierza Jana Pawła II czy zwycięstwo Argentyny w tegorocznym mundialu, już 10 lat temu!!!!
    Ada Szabo mieszkała W USA ale 15 lat temu postanowiła przeprowadzić się do Mandżurii i zamieszkać w starożytnym klasztorze Szaolin.
    Tam z dała od cywilizacji zajęła się tworzeniem magicznych artefaktów które daja tym co je nosza szczęście, miłość i ogromne pieniądze!
    Tysiące ludzi na swiecie dzięki artefaktom Ady Szabo wyszło z najwiekszych nedzy jakiś można sobie wyobrazić i dzis żyją jak królowie!
    Ty tez możesz stać się właścicielem magicznego AMULETU FORTUNY i w nowym roku stać się właścicielem milionów złotych!!!!
    Zamów już dzis oryginalny ręcznie zrobiony przez Adę Szabo i poświęcony przez mnichów z klasztoru Szaolin AMULET FORTUNY!!!
    Tylko czytelnicy Benchmark PL mogą kupić z 70% zniżki oryginalny AMULET FORTUNY jeśli kupia go z tego linka!!! Pospieszcie się liczba Amuletów jest ograniczona!!!

    https://newsyoucanread24.com/article/esoteric_pl/6-miesiecy-temu-brakowalo-jej-pieniedzy-na-czynsz-int/?_url=%252Fr%252FxYJsRS0wtE-nijmo5QGLC&utm_campaign=36330&utm_content=35632&utm_medium=4&utm_source=21&sub_id=A647a45cc9286dd7aecf85e69bbfa6fdc&adi=A647a45cc9286dd7aecf85e69bbfa6fdc&adref=xYJsRS0wtE-nijmo5QGLC&adp=14618&adr=eHRyb2dsb2JhbC5jb20%3D&adnid=21
    • avatar
     pablo11
     -3
     Oby tylko nie zamknęli tego zakładu dla psychicznie chorych. Moim zdaniem wpuszczenie prawicowych świrów do tych, którzy byli tam wcześniej, wpłynie pozytywnie na internet. Przynajmniej będą walczyć ze sobą w swoim szpitalu psychiatrycznym, czy tam innym innym Twitterze.
     Nie zatęsknimy.
     • avatar
      Kasuja Wpisy Automatem
      0
      Elon, kupiłeś Tweetera. bardzo się cieszę że to pikuje w dół. Kup do kompletu fejsbóka :)
      aha i nie szukaj nikogo tak głupiego który obejmie stanowisko zarządcze. zostaw to, niech się samo stacza :)