Filmy / seriale / VOD

Na powrót tych bohaterów czekamy - Psy III. W imię zasad na pierwszym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Jak prezentuje się obecnie Wasza lista filmów, na które w najbliższej przyszłości chcecie wybrać się do kina? Trudno wydawać w tej chwili ostateczne wyroki, ale Psy III mają szanse na wzbudzenie sporego zainteresowania.

Pierwszy zwiastun filmu Psy III. W imię zasad

O powrocie jednego z najlepiej znanych, a dla wielu wręcz kultowych polskich tytułów wiemy nie od dziś. Już kilka miesięcy temu ogłoszono datę premiery Psy III. W imię zasad stanowiącego bezpośrednią kontynuację filmu Psy II: Ostatnia krew z 1994 roku. I chociaż pozostaje do niej niewiele czasu, do tej pory musieliśmy zadowalać się suchymi informacjami i kilkoma grafikami. Dopiero teraz mamy okazję rzucić okiem na pierwszy oficjalny zwiastun.

Starzy znajomi, ale i nowe twarze - Psy 3. W imię zasad to naprawdę doborowa obsada

Jak widać na powyższym materiale, a także jak deklarowano już wcześniej, Psy III. W imię zasad to kontynuacja losów dobrze znanych bohaterów - Franza Maurera oraz Waldemara Morawca odgrywanych przez Bogusława Lindę oraz Cezarego Pazurę. Wiemy, że pojawi się też Radosław Wolf (Artur Żmijewski).

Jeśli dodać, że obsadzie filmu znajdą się również Marcin Dorociński, Jan Frycz czy Mirosław Baka otrzymujemy naprawdę obiecujące zestawienie. Co dla wielu być może będzie ważniejsze, za scenariusz i reżyserię odpowiada Władysław Pasikowski.

Zainteresowani? Psy III. W imię zasad w kinach już 17 stycznia 2020 roku.

Źródło: KinoSwiatPL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    BARTOL48
    2
    Franz chyba z Pitbulla tu przyszedł... Nie czuje klimatu z poprzednich części a jak ma być w konwencji nowych filmów Vegi to ja dziękuję.