Gry

PUBG Invitational na Gamescon

przeczytasz w 1 min.

Bluehole Inc. wraz z ESL ogłosili, że podczas tegorocznej edycji Gamescon odbędzie się turniej w PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.

Bluehole Inc. jest twórcą i wydawcą tego tytułu. Zawody odbędą się w Kolonii od 23 do 26 sierpnia i weźmie w nich udział 80 najlepszych graczy PUBG. Jak mówią sami organizatorzy, turniej powstał w ramach podziękowania graczom i uczczenia sukcesu gry. Bluehole Inc. ma tez cichą nadzieję, że gra na dobre zadomowi się na światowej arenie e-sportowej.

Rywalizacja podczas PUBG Invitational będzie odbywać się w trzech trybach: Solo mode, Duo mode, Duo FPP oraz Squad mode. Zwycięży gracz, który po rozegraniu trzech potyczek będzie miał najlepszy rezultat ogólny.

Od 3 sierpnia, pieniądze za przedmioty zakupione w grze będą przekazane na nagrody dla najlepszych zawodników turnieju oraz cele charytatywne. Na dzień dzisiejszy pula nagród wynosi 350 tys. dolarów.

Turniej będzie można obejrzeć na Twitch’u, a ten kto na targi wybiera się osobiście, będzie miał okazję przetestować grę, a także spotkać się z jej twórcami.

Więcej informacji na temat turnieju tutaj: http://www.playbattlegrounds.com/main.pu

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  shadowman333
  2
  W tej grze jest zbyt dużo losowości, żeby stała się tytułem e-sportowym.
  • avatar
   guziel
   1
   Niech zoptymalizują tą grę bo na razie to nadal jest dramat gdzie FPSy ze 100 spadają do 25.