Gry komputerowe

Quake Champions - pudełkowa „kolekcjonerka” z figurką Scalebearera

przeczytasz w 1 min.

Osoby, które zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej gry Quake Champions, będą mogły postawić na półce 30-centymetrowego Scalebearea oraz cieszyć się dostępem do wszystkich obecnych i przyszłych Czempionów.

Od dwóch lat możemy przyglądać się rozwojowi Quake Champions. Ekipa id Software systematycznie wzbogaca swoją dzieło o nowe elementy, a gracze, którym podoba się to szczególnie, mogą zastanowić się teraz nad kupnem „kolekcjonerki”.

Quake Champions – Edycja Kolekcjonerska

W przedsprzedaży dostępna jest już pudełkowa edycja kolekcjonerska gry Quake Champions. To zestaw, na który składają się: pełna wersja gry (z wszystkimi aktualnymi i przyszłymi Czempionami), ekskluzywna skórka oraz ręcznie malowana, 30-centymetrowa figurka Scalebearera. 

Quake Chamption Scalebearer

Obecnie zestaw można zamówić w sklepie Muve, gdzie jego cena to 389,99 zł. Oficjalna rynkowa premiera została natomiast zaplanowana na 10 sierpnia.

Lipcowa aktualizacja gry Quake Champions

Warto przy okazji wspomnieć o aktualizacji. Poprawia ona balans postaci i broni oraz interfejs użytkownika, a także likwiduje znane błędy. Jej najważniejszym elementem jest natomiast nowa arena o nazwie The Molten Falls. Mapa ta jest dostępna we wszystkich trybach rozgrywki oprócz Ofiary. 

„Ta piekielna arena jest pełna bogatej scenerii, w której nacisk postawiono na działania na różnych wysokościach. Szerokie drogi czekają na śmiałych łowców, zapewniają duże pole widzenia, idealne do wykazania się umiejętnościami biegania i strzelania”, czytamy w zapowiedzi.

Zwiastun Quake Champtions - The Molten Falls

Aktualnie w Quake Champions występuje 13 postaci: to Nyx, Scalebearer, Anarki, Slash, Clutch, Galena, Ranger, Visor, Sorlag, BJ Blazkowicz, Doom Slayer, Keel i Strogg & Peeker. Oprócz „kolekcjonerki” grę można kupić naturalnie w standardowej wersji, na Steamie.

Źródło: Bethesda, Cenega

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    q3aki
    0
    pomimo ze wychowalem sie na serii Q, tak QC lubie i gram, ale daleko jej jeszcze do plynnosci jaka oferowali starsi bracia.
    Sama figurka... mehh.. scaleduperel ktory nie jest nawet ciekawa postacia. Wiekszosc grajacych wydaje mi sie, ze wolalaby zobaczyc kogos innego