• benchmark.pl
 • Gry
 • QuakeCon 2015 przyniósł krótki fragment rozgrywki z Dooma i ważne informacje o kampanii
Gry

QuakeCon 2015 przyniósł krótki fragment rozgrywki z Dooma i ważne informacje o kampanii

przeczytasz w 1 min.

Ponownie potwierdza się, że dziać powinno się tu całkiem sporo.

Doom kooperacja

QuakeCon 2015 przyniósł nam sporo nowych doniesień odnośnie czwartego Dooma. Odnośnie oprawy graficznej i testów beta nieco już pisaliśmy, ale to nie wszystkie informacje, jakie ujawnili twórcy.

Marty Stratton, producent wykonawczy gry, poruszył temat zabawy w kooperacji. Niektórzy mogą być nieco zawiedzeni, ponieważ kampanii w ten sposób nie ukończymy. Co-op oferowany ma być jedynie na mapach, jakie stworzone zostaną przy pomocy SnapMap.

Możliwe będzie również wykreowanie własnych misji, a także łączenie ich w pewien ciąg. Stworzenia całej, autorskiej kampanii twórcy jednak nie przewidują.

Nowy Doom był podczas QuakeCon 2015 prezentowany, ale jedynie za zamkniętymi drzwiami i wiele materiałów do sieci nie trafiło. Poniżej zobaczyć możecie jednak krótki zapis rozgrywki, jaki udało się komuś opublikować. Ponownie potwierdza się, że dziać powinno się tu całkiem sporo.


Przypominamy, że gra pojawić ma się w przyszłym roku - na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamespot, youtube

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Widać od razu, że na konsoli testowane bo celuje jak kaleka
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Czekam z niecierpliwością :)
   • avatar
    prime27pl
    2
    Mega , czekam na ta grę .
    • avatar
     1
     Niby fajnie, super, ale... czemu dali do Dooma ten "nowoczesny" system zmiany broni, ze spowolnieniem rozgrywki? Doom powinien być dynamiczny tak bardzo jak to tylko możliwe. Dobrze, że chociaż klimat jest - zobaczymy co z tego wyjdzie.
     • avatar
      hex3n
      0
      Rewelacyjnie to wygląda.
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       Batman gra roku.
       • avatar
        Konto usunięte
        -4
        Graficznie wcale nie wygląda jak na next gen! Tylko trochę lepiej do Dooma 3 i to najgorsze nadal jest plastikowo, zamiast realistycznie!
        Mogli już na CryEbgine 3 zrobić nowego Dooma i przynajmniej mielibyśmy realistyczną grafikę!
        • avatar
         xkwzts
         0
         Osobiście nie lubię gier, gdzie ładujesz cały magazynek w przeciwnika (potwora) a jemu nic... nawet nie kuleje - to już przynajmniej mogły by być permanentne ślady po kulach na jego pancerzu - mogły by odlatywać kawałki (pancerza, ciała), rozsypywać się na podłodze wraz z krwią, mógłby być spowolniony, odrzucony siłą uderzenia pocisku - coś bardziej realistycznego.
         Marzy mi się gra z taką szczegółowością, żeby nawet palec można było odszcelić, fryzurę maczetą zmodyfikować, albo poślizgnąć się na czerwonej posadzce... :)