Gadżety

Radiobudzik na rok 2017 - Creative Chrono

przeczytasz w 1 min.

Chrono to wynik starań firmy Creative, mających na celu unowocześnienie popularnego swego czasu urządzenia, jakim jest radiobudzik.

Radiobudzik może kojarzyć się z dawniejszymi latami, ale firma Creative wyraźnie chce nam dać do zrozumienia, że takie urządzenie może mieć również rację bytu dzisiaj. Oczywiście musi być odpowiednio dostosowane do naszych czasów i Chrono – zdaje się – jest.

Creative Chrono wygląd

Creative Chrono to radiobudzik (czyli – gdyby ktoś nie wiedział – urządzenie pozwalają rozpocząć dzień od ulubionej audycji radiowej) z dużym i czytelnym wyświetlaczem o trzech poziomach jasności, na którym wyświetlana jest aktualna godzina. Jego wygląd jest dość klasyczny, ale funkcjonalnością bliżej mu do współczesnego sprzętu.

Creative Chrono rozmiar

Chrono jest bowiem zarazem odpornym na zachlapania (certyfikat IPX5) zestawem głośnomówiącym i przenośnym głośnikiem, za pomocą którego można odtwarzać muzykę ze smartfona lub innego urządzenia – przez Bluetooth lub przewodowo (AUX). Jest też slot kart pamięci microSD. Producent chwali się przy tym, że…

„Wyposażony w pasywny głośnik niskotonowy dla polepszenia basu oraz pojedynczy, dostrojony do używania w pomieszczeniach głośnik pełnozakresowy, Creative Chrono dostarcza zaskakująco mocny dźwięk z basem, który dosłownie możesz poczuć”.

Creative Chrono funkcje

Sugerowana cena detaliczna Creative Chrono to 50 euro.

Źródło: Creative

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PeterMac
  2
  A czas to bierze skąd jak nie ma sieci Wi-Fi ani DC-77 to sie nadaje na śmietnik.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Radiobudzik na rok 2017... tak unowocześnili tradycyjny radiobudzik, że nie dali radia internetowego Widocznie to by było zbyt nowoczesne.
   • avatar
    PeterMac
    -1
    A czas to bierze skąd jak nie ma sieci Wi-Fi ani DC-77 to sie nadaje na śmietnik.