Gry

Darmowy weekend z Rage na platformie Steam

przeczytasz w 1 min.

Właściciele konta na platformie Steam mogą przez cały weekend testować grę za darmo.

Rage darmowy weekend na platformie Steam

Mówi się, że nie ma nic za darmo. Od każdej reguły są jednak wyjątki i wydaje się, że w tym przypadku zaliczyć można do nich darmowe weekendy na platformie Steam. Co czeka na głodnych niskich cen graczy w tym tygodniu?

Okazuje się, że promocją objęto Rage - ostatni tytuł jednego z najbardziej cenionych producentów, bo na takie miano zasługuje chyba id Software. Chociaż w porównaniu do poprzednich jego gier Rage nie zostało ocenione najwyżej, to nie można też twierdzić, że jest to tytuł absolutnie nieudany.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji się z nim zapoznać lub też czekaliście z zakupem na niższą cenę, to teraz powinniście być zadowoleni. Właściciele konta na platformie Steam mogą bowiem przez cały weekend testować grę za darmo, a jeśli zdecydują się na zakup, to będą mogli dokonać go z 75% rabatem (za 4,99 €). Taka sama obniżka ceny dotknęła dodatek The Scorchers, który wyceniony jest teraz na 1,24 €.

Zainteresowanych odsyłamy zatem na Steam. Testować grę można do niedzieli do godziny 22.00, ale na ewentualny zakup w niższej cenie czasu jest więcej - do godziny 19.00 w poniedziałek.

Źródło: steam, gameinformer

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  14r33k
  6
  Gra była w Biedronce za 19,99 zł.
  • avatar
   Ciarkazz
   5
   Zanim zdążę pobrać grę na moim 3mbit łączu to free weekend się skończy %)
   • avatar
    gregotsw
    2
    Jest tam jakiś w miarę funkcjonujący dzisiaj jeszcze multiplayer? Jeśli nie ma, a komuś gra się spodoba spokojnie przejdzie w weekend.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Pytanie: Jeśli pobrałem grę i już minie okres darmowego grania to jak to jest ? Wyłączają dostęp czy usuwają grę z konta ?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ta gra jest na tyle krótka, że spokojnie przez weekend będzie można ją przejść, więc pewnie niewiele osób się skusi na zakup nawet z takim rabatem skoro ukończyli grę :)
      • avatar
       jeomax.co.uk
       -4
       Nawet majac dobre lacze se nie pogram. Gra wymaga 22GB na dysku, a ja mam tylko 500MB. Kuzwa, kto by sie spodziewal, ze zapelnie 600GB na same gry i programy tak szybko ? Ja pitole, ci od gier nie maja umiaru...