Gry

Figurki dla fana Rainbow Six

przeczytasz w 1 min.

Pięć nowych figurek z serii UbiCollectibles przedstawia pięciu bohaterów oddziału antyterrorystycznego z Rainbow Six Siege.

Wśród graczy nie brakuje takich, którzy uwielbiają kolekcjonować przedmioty nawiązujące do ich ulubionych tytułów. Jeśli wśród waszych najukochańszych marek znajduje się Rainbow Six i zaliczacie się do osób z pierwszego zdania, to może wam być trudno przejść obojętnie obok nowej kolekcji z serii UbiCollectibles od Ubisoftu.

Kolekcja Chibi SIX to pięć figurek winylowych przedstawiających bohaterów z serii Rainbow Six. To piątka z oddziału antyterrorystycznego. Każda z figurek ma 10 centymetrów wysokości i (jak zapewniają twórcy) została wykonana z dbałością o najmniejsze detale. Do każdej z nich dołączony jest także kod, który pozwala pobrać cyfrową zawartość do gry Rainbow Six Siege

Figurki przedstawiają następujące postacie:

 • Eliza „Ash” Cohen (operatorka ofensywna, spec od materiałów wybuchowych),
 • Monika „IQ” Weiss (operatorka ofensywna, spec od elektronicznej detekcji),
 • Gilles „Montagne” Touré (oddelegowany do osłaniania oddziału tarczą),
 • James „Smoke” Porter (operator defensywny, spec od trującego gazu),
 • Aleksandr „Tachanka” Senawiew (operator defensywny, spec od ciężkiej broni).

Czy figurki rzeczywiście będą tak dobrze wykonane przekonamy się w sierpniu, gdy pojawią się na targach Gamescom 2017. Ich oficjalny rynkowy debiut odbędzie się zaś 3 października. Jeśli nie zamierzacie czekać, możecie zamówić je już teraz, przedpremierowo. Cena pojedynczej figurki to 80 złotych bez grosza, ale kupując cztery, piątą otrzymujemy za darmo.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  0
  Zabawki dla dzieci!