• benchmark.pl
 • Gry
 • Rainbow Six Siege jest już ładniejsze, wkrótce będzie trudniejsze
Gry

Rainbow Six Siege jest już ładniejsze, wkrótce będzie trudniejsze

przeczytasz w 1 min.

Producent stara się, aby Rainbow Six Siege stało się jeszcze bardziej kuszące dla graczy.

Rainbow Six Siege

Ubisoft, zgodnie z obietnicami, nie zapomina o Rainbow Six Siege. Gra stała się właśnie ładniejsza, wkrótce będzie też trudniejsza.

W ręce graczy bawiących się na PC oddany został już zestaw Ultra-HD Texture Pack. Nie trzeba chyba zagłębiać się w to, czego można po nim oczekiwać. Gra zyskuje dzięki niemu zdecydowanie dokładniejsze tekstury, co najbardziej uwidaczniać ma się podczas zabawy w rozdzielczości 4K. Zainteresowani muszą jednak pamiętać, że podrasowana przez Ultra-HD Texture Pack gra wymaga zdecydowanie mocniejszego sprzętu.

Jednocześnie Rainbow Six Siege doczekało się aktualizacji usuwającej kilka błędów, na jakie skarżyli się gracze. To jednak nie wszystko, ponieważ już wkrótce producent wypuścić ma kolejną łatkę.

Ta nie będzie jednak koncentrować się głównie na błędach. Wprowadzi tryb Hardcore, który wymagać ma większego wysiłku, oferując przy tym bardziej realistyczną rozgrywkę. Można spodziewać się, że usunięty zostanie tutaj HUD, co do reszty zmian nie ma jeszcze pewności.

Tryb Hardcore udostępniony zostanie na początku stycznia. Oferowany będzie na wszystkich platformach docelowych gry, a więc nie tylko PC, ale również konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: ubisoft, videogamer

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Mi się w tą gierkę gra bardzo przyjemnie ale oczywiście że to ubisoft to zaraz poleje się deszcz hejtu.
  • avatar
   user14
   1
   Mnie interesuje tylko jedno. Czy dalej jedynym wyjściem aby zagrać w tą grę jest odłączanie wszystkich urządzeń (kierownica, skrzynia biegów, joystick etc.). Ubi olewa tą sprawę już od czasu Ghost Recon i mimo wielu wpisów na forum nic z tym nie robią. Może nie potrafią? Może Microsoft ze swoim xboxem nakazał im aby funkcja wykrywania pada była priorytetem? Nie wiem...
   • avatar
    ooxoo
    0
    Literówka w tytule: "wkróce" -> "wkrótce" ;)
    • avatar
     archi133
     0
     Powiem wam, że jeśli o mnie chodzi to skusiłem się na ten tytuł, cena kosmiczna jak na pc bo 160zł, i pudełko tylko w jednym markecie było tańsze o dychę. Ale jestem pozytywnie rozczarowany tą grą, polecam tę grę z czystym sumieniem. Jak patrzę na gry typu COD BO III to stwierdzam, że R6 jest perłą w koronie. Grałem w BFy i inne shootery, ale mało jest takich gdzie trzeba pomyśleć. Dla mnie gra jest super. Tylko dziwię się, że recencje takie krytyczne są dla tej gry, czepianie się grafiki w tej grze? RLY?! Dla mnie miodzik!
     • avatar
      seveneleven
      0
      I tak na crossfire się wszystko sypie, kolejna niedoróbka ubis(zitu)oftu